Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jó a nyomtatót...

Szerintetek jó a nyomtatót ajándék ?

Figyelt kérdés
Egyik barátom kicsit maga alatt van és szeretnék neki csinálni egy motivációs dobozt amiben kis rövid üzenetek vannak, hogy tud, hogy fontos vagy meg ilyesmi. Én nagyon rondán írok. Szerintetek az egy megoldás lenne ha kinyomtatom egy lapra és kivágom neki vagy inkább kérjek meg valakit aki szépen ír ?
2021. jún. 2. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Személyesebb, ha te írod, még ha nem is olyan szép. Igazából ha olvasható, akkor az is teljesen jó. Mást ilyenre megkérni nekem fura lenne, szóval ha olvashatatlanul írnék, akkor inkább kinyomtatnám és kivágnám a cetliket.
2021. jún. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb ötlet kézzel írni, próbáld meg nyomtatott betűkkel írni, azok általában mindig olvashatóak. :)
2021. jún. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azzal sincs semmi gond ha kinyomtatod és kivagdosod.

Az illető úgyis tudni fogja hogy te dolgoztál vele, és még olvasható is lesz az ajándék.

2021. jún. 10. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!