Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek meno barátaim...

Nincsenek meno barátaim honnan szerezzek?

Figyelt kérdés
Vannak barátaim de velük nem érzem hogy önmagam vagyok, teljesen máshogy gondolnak mindent, nem viccesek és rohadt unalmasak, in egyébként szeretek deszkazni de egyik haverom se tud és egyedül tök szar még jó hogy van egy tesóm vele szoktam lenni
2021. jún. 6. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Nincs valami placc, ahova járnak gördeszkások, ott esetleg össze tudsz barátkozni hasonló érdeklődésű emberekkel.
2021. jún. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Hány éves vagy?
2021. jún. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
A menő relatív fogalom... Te mit gondolsz annak?
2021. jún. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tessék:

[link]

2021. jún. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem anyádék miért hagynak ennyit netezni 10 évesen
2021. jún. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tényleg szeretnék igazi jofej barátokat, menő alatt azt értem hogy viccesek és nem videojátékokkal játszanak egész nyáron otthon négy fal között, szeretik a természetet lehet velük bulizni és nem befásultak
2021. jún. 6. 11:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem véletlenül alakult ez így, hogy nem menő barátaid vannak, erre nem gondoltál? Lehet csak lenézed őket, meg menősködsz, de ugyanolyan gondolkodású haverjaid vannak.
2021. jún. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!