Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barataim. Hogyan...

Nincsenek barataim. Hogyan szerezzek?

Figyelt kérdés

Rajottem hogy csak nekem fontosak/voltak fontosak. Csak en tettem azert hogy lathassam oket.


Ismerkedni neten szeretek, csak konnyen flegma, bunko tudok lenni😁 es ez a masiknak nyilvan nem szimpatikus. Vagy ha kezdmenyezek is, es jol is beszelgetunk, valahogy nem erdekesek szamomra. Igy eleg nehez.


Baratok nelkul ki nemjarok, mivel a sorozat nezes a hobbimxd

Szorakozohelyre se jarok egyedul, bar itt az ideje uj dolgokat is kiprobalni😁 masnem haza megyek ha unalmas.


Itt is probaltam, de olyan ember aki nekem szimpatikus lenne, meg neki is en, ilyennel meg itt nem talalkoztam.


Meg masokhoz oda menni se szokott pozitiv lennixd


Szoval, valami tanacs? Vagy mar a remeny is elment?xd Vagy ti hogyan kerultetek uj barati korbe?

17L



2019. ápr. 21. 16:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Nekem irhatsz 😏 Hasonlo vagyok,persze mikor milyen
2019. ápr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Szerintem nézz körbe az évfolyamodban, sulidban. Biztos találsz valakit aki szimpatikus és te is szimpatikus vagy neki. Mivel látásból ismerni fogjátok egymást, így neten is bátrabban fog veled beszélgetni meg akár napi szinten is tudtok találkozni. Vagy keress magadnak valamilyen sportot vagy szakkört, ahol új embereket ismerhetsz meg. Ezeknél előny, hogy már eleve lesz egy közös témátok, így a kínos csendet is el lehet kerülni. A baráti kör az inkább magától jön. Ilyen korban sokan nem találják a helyüket és a legtöbben jobban szeretnek ismerkedni. Biztosan fog hozzátok csapódni valaki. Aztán később eldöntöd, hogy kikkel szeretnél többet beszélni, találkozni. Ne add fel!
2019. ápr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az osztalyban van par akivel beszelek, de csak mert nincs mas. Nemigazan talalom meg veluk a hangsulyt.
2019. ápr. 21. 17:08
 4/14 anonim ***** válasza:

Iskola, munka a legjobb szerintem, ott kénytelen vagy barátkozni, ismerkedni.

Új szakkor, hobbi is jó ötlet.

2019. ápr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek barátaim, de szeretnék. És teszek is érte, hogy lássuk majd egymást. Ha gondolod írhatsz. :)
2019. ápr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már...

Mi a hiba? Feltetted már magadnak ezt a kérdést? Nálam sokat szokott segíteni bizonyos helyzetekben. Mégha magamban is van a baj. Mivel nem ismerlek, nem mondhatok semmi többet.

17/F

2019. ápr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#6

Sokat varok el. De nemtudok olyanban bizni, szeretni, elvezni a tarsasagat akinek nem akarom mert nem szimpatikus, nemszeretem a gondolkodasat, viselkedeset🤷🏼‍♀️

2019. ápr. 21. 18:33
 8/14 anonim ***** válasza:

De miért is csesznél ki magaddal? Úgy viselkedsz, mint egy normális ember. Csak lehet az elvárásaid nagyok. De amúgy meg tudlak érteni.

Újra 17/F voltam.

2019. ápr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De ha az elvarasaimat nem “teljesiti”, azaz nemis szeretem a szemelyiseget szovalxd
2019. ápr. 21. 18:42
 10/14 anonim ***** válasza:

Van körülötted olyan ember, akit el tudnál képzelni a barátodnak?

Nekem akkor volt ez meghatározó, amikor ezt megkérdeztem magamtól még anno, mikor általánosba jártam, és mikor középsuliba kerültem. Sokkal jobb lett a helyzet egyébként.

2019. ápr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!