Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ajándék külföldi családnak?

Ajándék külföldi családnak?

Figyelt kérdés

Nemsokára külföldre utazom, ahol egy helyi család fog nekem szállást adni pár napra. Két gyerek van, egy fiú és egy lány, 10 év körüliek.

Szeretnék a szülőknek, és a gyerekeknek is ajándékot vinni.

A szülőkről annyit tudok hogy elég széles az érdeklődési körük, az apa informatikával foglalkozik, az anyának webshopja van. A gyerekeket nem ismerem, nem tudom mit szeretnek.

A célországban ahová megyek, kávé és bor a tipikus ajándék amit a leggyakrabban adnak egymásnak, valami ilyesmire gondoltam a szülőknek, de szeretném egy kicsit feldobni. Viszont arról fogalmam sincs, hogy mit vegyek a gyerekeknek.


A honapajandeka.hu és a meglepetesem.hu oldalon nézegettem ajándékokat, a szülőknek lenne is olyan amit tetszik (legalábbis nekem :)), de a gyerekeknek itt nem találtam megfelelő ajándékcsomagot.

Van ötletetek?

Ami biztos, hogy házi készítésű süteményt vinni fogok.


2021. jún. 6. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:

A süti jó ötlet, szerintem a kávé személytelen.

Ha külföldi a család akkor valami jellemzően magyar dolgot adj inkább, itt egy jó magyar bor beválhat. Gyereknek pl rubik kockát (az menő is), vagy pólót adnék.

2021. jún. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vegyél a gyerekeknek rubik kockát, vagy valami logikai játékot!
2021. jún. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!