Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Közös baráti kirándulásra...

Közös baráti kirándulásra meghívnátok egy olyan barátot akinek nincs családja?

Figyelt kérdés
A barátok közül mindenkinek van már családja. 33-35 évesek vagyunk és visszük a gyerkőcöket is. Viszont egyik barátunknak még nem jött össze a család sőt a komoly kapcsolat téma sem. És nem tudom hogy így fura lenne e ha velünk jönne.

2021. jún. 14. 12:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne fura? Szerintem nyugodtan hívhatjátok, és majd ő eldönti, hogy akar-e így menni vagy nem.
2021. jún. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért az durva, hogy a barátokat a családi állapotuk alapján szelektáljátok
2021. jún. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi ebben a fura? Max nem megy ha idegesítik a gyerekek.

De azért jo fej barát vagy..

2021. jún. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Elkezpelheto hogy maganyos a srac, lehet jol esne neki ha elhivjak valahova.


De az is lehet, hogy kenyelmetlen lesz neki, bar attol fugg hogy mennyire ismeri a tobbieket, ha jol akkor szerintem nem lesz baj.


Amugy meg ha nincs valami nagyon nagy nezoponti kulonbseg koztetek meg a srac kozott, akkor nem hiszem hogy baj lenne.

2021. jún. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szereti a gyerekeket csak ő még nagyon fiatalos és pörgős amég a társaság nagy része már nyugodtabb ,megállapodott és lehet így nem illene bele a képbe annyira
2021. jún. 14. 12:57
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
#2 Ha tudnánk, mi mik alapján szelektáljuk egymást, mint barátok :D Máshol ellenségek se viselkednek így egymással, mint ahogy mi egymással. De ez egy igazi toxikus közösség. Semmi meglepő nincs ebben.
2021. jún. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudnád*
2021. jún. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
99%
Nagyon gázak vagytok. Én egy ilyen húzás után biztos nem tekinteném magam többet a barátotoknak, ha szerintetek valaki ennyi miatt “nem illik a társaságba”. Vagy tan 0-24 csak pelenkazasrol fogtok beszelni? Ugye hogy nem. Ez seg*fej dolog.
2021. jún. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősek a gyerekek? Lehet, hogy ők meg örülnének a tempójának, sokszor a kicsik jobban bírják a túrákat, mint a felnőttek. Gyerekkoromban cserkésztáborban a két legkisebb volt mindig a legmozgékonyabb.
2021. jún. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Én is ilyen vagyok, mint az említett barát, simán jelen vagyok a társaságban. Max. ha nagyon pörgök, akkor szaladozok a gyerekekkel. Gyerektársasággal legalább nem néznek rám ferde szemmel, ha fára mászok vagy homokozok.
2021. jún. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!