Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt olyan, akinek bőven...

Van itt olyan, akinek bőven 25 fölött is megmaradt/jobb lett a szociális élete?

Figyelt kérdés

Sok embertől hallom, hogy amint elkerül ő maga és a barátai a munka világába iskola után, onnantól max 1-2 ember marad meg az embernek, akivel néha találkozik.


Van itt olyan közületek, aki ennek az ellentéte? Tehát bőven 25 fölött is megmaradt minden barátja, egy héten többször is tud programot szervezni hétköznap/hétvégén is stb.? Vagy esetleg még jobban kibővült neki ebben az időszakban?


2021. jún. 14. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen mondhatni. Annó belekerültem egy társaságba 20-21 évesen, aztán rajtuk keresztül folyamatosan bővültek az ismerettségeim, akik nagy részével a mai napig heti kapcsolatba vagyok.
2021. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nem. Tagja voltam egy nagyobb társaságnak, aztán az elmúlt években mindenki elkezdett dolgozni, valakik külföldre költöztek, mások Budapestre stb. Van olyan "haverom" akivel az elmúlt 2 évben összesen 3x találkoztam. Nincs is már baráti köröm, a volt társaságból 1-2 emberrel szoktam beszélni és nagyritkán találkozni, de ennyi.
2021. jún. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!