Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék BP-n ismerkedni?

Hol tudnék BP-n ismerkedni?

Figyelt kérdés
18F vagyok, eljött a nyári szünet, és nem szeretném egyedül tölteni pedig nincs sok barátom. Fogok menni melózni is, de nem egy olyan helyre ahol lesznek korombeliek is. Valami szórakozóhelyre gondoltam, hátha megismerhetek embereket. Bármi ötlet?
2021. jún. 14. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
F.szomba
2021. jún. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%

Meglepodtem, nagyon jol elvoltam en is diákmunkán a nyugdijasokkal. Esku nagyon jo volt.

Persze nyilván munka után nem velzk mész sörözni. De szerintem menj max egyedül ott lehet talalsz haverokat. Vagy akar ki a parkba hulyulni csatlakozz batran barhova.

2021. jún. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
16%
Ha 2,5 millió ember vesz körül Bp-en és ezt kérdezed? BÁRHOL! A parkban, a hídon, a Duna-parton! Nyüzsögnek az emberek!
2021. jún. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!