Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » INTJ nokent hogyan tudnek...

INTJ nokent hogyan tudnek ismerkedni?

Figyelt kérdés

2019. máj. 21. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Talan probalj valtozni egy kicsit. Ugy is fogalmazhatnek, h fejlodj ebben is. Lehetne ez az uj karriered.
2019. máj. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%

Ugyanúgy ahogy más személyiségű nő.


Ne félj, úgyis rád ír egy rakat (szűz)(kiégett)(magányos) hapsi most, ismerkedési célból. :D Szóval második válasz, tegyél fel ilyen kérdéseket.

2019. máj. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdemben én se tudok hozzászólni, mint szociális analfabéta. De abban tévednek a korábbi válaszolók, hogy úgy, mint bármelyik nő; egy INTJ-nek csillagászati elvárásai vannak, nem egyezik ki egy, "ha ló nincs, jó a szamár is" alkuval. A kemény logikájával és a célratörőségével, a hülyeséggel meg hatékonytalansággal szembeni türelmetlenségével megijeszti a férfiak jó 90%-át... Fenyegetésnek veszik a természetét. Ráadásul a saját érzéseire se tud tudatos erőlködés nélkül ráhangolódni, nemhogy másokéra.
2019. máj. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
INFJ férfit eltudnál képzelni magad mellett?
2019. jún. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Intelligens és intovertált pasit keress! Intj nőként intj férjemmel tökéletesen megértjük egymást.Interneten kívűl esélytelen... ilyen pasi nem járkál nagyon sehova.
2019. jún. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha már MBTI...


Olvastam egy angol nyelvű elemzést*, hogy miért passzolna hozzám az INTJ...

Saját magamon lepődtem meg** a zsigeri elutasítástól (cikk címén hőköltem meg), pedig az egyik ex-kollégám (igaz, férfi), de pont INTJ és baromi jókat szoktam volt vele beszélgetni, ilyen érdekes kollegialitásnál kicsit több, inkább baráti jellegű (mai napig tartós) kapcsolat.


* [link]


**Mert vallom azt, hogy annak ellenére, hogy bedobozoljuk és adunk magunknak ilyen fancy címkéket, akkor is minden egyes ember egy önálló egész(ként kezelendő), azaz individuumként tekintek rá. Annyira kevés ez a 16 "kaszt", hogy "megítéld" (utálom ezt a szót!) a másikat. :) (Zrika, poén szinten jó amúgy, de nem veszem vér komolyan)


Lényeg a lényeg! :D

Javaslom: ne az alapján próbálj keresni/kutakodni, hogy milyen dobozba rakod be magadat! Hanem, hogy ha találkozol egy emberrel, akkor az neked egyénileg mennyire fog tetszeni, milyen hatással lesztek egymásra, pont lehet a személyisége fog olyan dolgokat kihozni belőled, ami esetleg kikacsint az "INTJ" halmazból. ;)


Sok sikert! ^^


Egy ENFP férfi. :)

2019. jún. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
INTJ férfi vagyok. Ha aktuális még írhatsz. :)
2019. aug. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem eszméletlen szerencsém volt anno 14 éve, hogy még nyíladozó, bohó ifjúságomban egy barátnőm bemutatott a későbbi férjemnek (aki INTP). Vele már megállapítottuk, hogy manapság iszonyat bajban lennénk a társkereséssel, nem is lenne hozzá igazán türelmünk. Valószínűleg az internet maradna, ahogyan egy előttem szóló ezt már megállapította.
2020. jan. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindenesetre INTJ nőként még mindig sokkal több esélyed van, mintha férfi lennél. Mert én pl INTJ férfi vagyok és sosem volt még párkapcsolatom hiába próbáltam tenni ellene.

De az incelek nagy része is INTJ vagy INTP férfi.

2020. jan. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!