Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezek szerint bennem van...

Ezek szerint bennem van valami hiba?

Figyelt kérdés

Egy régi barátommal ismét levelezni kezdtünk. Ő küldöm él. Azt mondta, hogy jó élete van, csak egyedül érzi magát. Én említettettem neki, hogy olyan szomorú szeme a képeken. Vissza írt, hogy ok. Kérdeztem, hogy most haragszol, de azóta sem írt.


Másik eset. Megismerkedtem egy sráccal. Az első nap szinte éjfélig messengeren beszéltünk. Másnap beszélgetés közben eltűnt pár órára, utána írt, hogy bocsi csak dolga volt. Este még dumáltunk, egyszer csak eltűnt. El sem olvasta amit írtam. Pedig olyan lelkes volt. Azt mondta, hogy bármikor írhatok. Sőt az első nap hajnali 3-kor írt.


Bennem van valami hiba, hogy így eltűnnek az emberek?


2021. jún. 17. 14:58
 1/3 anonim válasza:
35%
Nyílván benned van a hiba. Így látatlanba nem lehet megmondani, hogy mit rontasz el, de lehet kicsit tapadós vagy, a pasik jobb szeretnek vadászni, ez benne van az ösztönükbe. Vagy csak simán buksz a hülyékre és azért. Olvasd vissza a beszélgetésed, elemezd hol volt a pont a ahol elkezdett hátrálni a másik fél.
2021. jún. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Szokj hozza.


A legtobben ilyenek, csak rovid idore kell a tarsasagod, meg akar baratoknak is.

2021. jún. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. Van egy jó barátom, már lassan 20 éve barátok vagyunk. Ő soha nem csinált ilyet, én sem vele. Szóval ezért állok értetlenül.
2021. jún. 17. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!