Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van szerintetek fiú és lány...

Soulshard1 kérdése:

Van szerintetek fiú és lány között csak is barátság?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről? Vagy az egyik előbb-utóbb érezni kezd a másik iránt valamit, valaki magába folytja valaki elmondja esetleg és idővel elmúlik.
2021. jún. 17. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Simán van, ezt sose értettem. Rengeteg lánybarátom volt eddig. Simán előfordult, hogy se nekem nem volt szimpatikus ő romantikus módon, se én neki. Nem tudom, miért törvényszerű hogy ellentétes nem szereplői előbb utóbb egymásba szeretnek. Volt egy csaj akit minél jobban megismertem, annál inkább láttam hogy nem akarok vele lenni.
2021. jún. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
Nincs.
2021. jún. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Van, nekem több mint 30 éve van egy férfi barátom, és csak barát.

Soha nem tartottuk a másikat nemileg vonzónak (annak ellenére, hogy mindketten normálisan nézünk ki, csak éppen nem az a tipus, ami vonzana.)

2021. jún. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Természetesen létezik, bár ez hozzáállás és körülmény kérdése. Több fiú barátom is van, köztük az egyikkel 5 éve ismerjük egymást és soha meg sem fordult a fejemben, hogy másképp tekintsek rá. Másik haveromat meg 4 éve ismerem és az elején kedveltem, de ezt sikerült magamba tartsam és azóta is nagyon jó kapcsolatban vagyunk (már nem tudnék úgy gondolni rá) és még rengeteg esetem van, amiről tudnék beszélni, tehát-e téren nem lehet megmondani, hogy létezik-e, vagy sem. Senki nem mondhatja meg, mivel ez személy,helyzet,körülmény (stb) függő.
2021. jún. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Van.
2021. jún. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Valaki mindig többet akar.
2021. júl. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!