Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehet szájpasadékos...

Hol lehet szájpasadékos csajokkal barátkozni?

Figyelt kérdés

#száj-pasadék,csaj,barát,barátság,csajozás
2021. jún. 17. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem bárhol. Nincs ilyen bandájuk szerintem. Ahol eszerint gyűlnek össze, hogy ki szájhasadékos, az menjen oda. Tehát szerintem nincsen számukra egy ilyen klub, de persze lehet. Amúgy pl nemtom, próbálj keresni ilyen fészbukcsoportot, hátha van ilyen.
2021. jún. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*És nem is feltétlenül a szájhasadékos lányokra specializálódva; hanem lehet egyéb ilyesmi "különleges" fajta kinézetű embereket is pl kereshetsz. Tehát hogy pl ha ez mondjuk egy rendellenesség volna, akkor lehet,hogy pl vannak erre csoportok, hogy ott barátkoznak, viszont ha te szép vagy, lehet hogy nem vennének be, de lehet, hogy nem kirekesztők; de tehát én ezeket a dolgokat nem tudom, szép napot kívánok mindenkinek!
2021. jún. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
no pasarán!
2021. jún. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!