Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, barátkoznátok / össze...

Lányok, barátkoznátok / össze jönnét olyan emberrel (pasival), aki szerint gáz / fura a legjobb barátnőtök?

Figyelt kérdés

2021. jún. 20. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ. Kértem, hogy véleményezze a barátnőmet?
2021. jún. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem. A legjobb barátnőm nem véletlenül a legjobb barátnőm, nagyon sok dolgot éltünk át együtt, jót is rosszat is.
2021. jún. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
A legjobb barátnőm sem tökéletes. A párom szerint rosszul vezetik a háztartásukat, neki teljesen ellentétben áll ez a saját szokásaival. De ezt nekem mondja, nem a barátnőmnek, és valamilyen szinten igazat adok neki. Viszont mivel nekem ő a legjobb barátnőm, nem zavarnak ezek a számomra kicsiny hibái, úgy szeretem ahogy van. És a kritikus páromat is. :)
2021. jún. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy elfogadja-e a legjobb barátnőmet, vagy folyton csak őt kritizálja. Ha kritizálná a legjobb barátnőmet, akkor egyértelműen nem jönnék össze avval a pasival. Viszont ha pl. egyszer megjegyezni, hogy egy neki kissé fura a legjobb barátnőm, attól még nem dobnák valakit. Szóval ez mind attól függ, nyilván ha kritizálná a barátnőmet, akkor azt nem fogadnám el.


De ez most nagyon attól függ. Mert pl. az, hogy "fura" az nem feltétlen olyan negatív szerintem, vagyis mikor hogy, de az nem csak negatív lehet. A "gáz" meg nyilván negatív.


Szóval ez nagyon attól függ. Ha szidná valaki a legjobb barátnőmet, azt nyilván nem tűrném.

2021. jún. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A páromnak nem szimpi a legjobb barátnőm; a legjobb barátnőm meg nem érti, miért vagyok hat éve a párommal.

A világon semmi gond nincs ezzel, nem szervezünk hármasban programot. :D

2021. jún. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A férjem szerint fura a legjobb barátnőm, de én is az vagyok más szemével, szóval...
2021. jún. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%

Madarat tollaról embert barátjától...


Sosem jönnek össze egy olyannak aki leszólja a barátnőmet, ő azért a legjobb barátnőm mert megbízom benne, szeretem akár a testvéremet, megbízható, mindig ott volt nekem, ha egy ilyen embert leszólnak elöttem, egy hozzám közel álló személyt azt arca köpöm ès pofán vágom. Ennyit tudok mondani erre.

De minden ember más, ha neked nem gáz ha leszólja a barátnődet az a te gondod.

2021. júl. 2. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!