Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van most bármi problémád?

Van most bármi problémád?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ezért írtam ki ezt a kérdést, hogy ha van bármi problémád, és nem tudod kivel megosztani, nyugodtan írd le nekem! Megpróbálok tanácsot adni, vigasztalni. Próbálok mindekinek visszaírni!

2021. jún. 21. 20:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Nincs, mult honapban es azelott volt rengeteg, most jol vagyok😁😁
2021. jún. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Örülök neki, remélem így is marad. :)
2021. jún. 21. 20:51
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok mozgássérült lenni. Ez a problémám.
2021. jún. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
#2. Koszonom 😃
2021. jún. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#3

Nagyon sajnálom. Ha szeretnél róla beszélni írd le nyugodtan. Mit mondtak az orvosok? De persze csak ha szeretnéd.

2021. jún. 21. 21:03
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekkori átélt dolgaim miatt félek az ismerkedéstől, és ha valaki közeledik, elhajtom magam mellől, pedig nagyon szeretnék ismerkedni, lehorgonyozni valaki mellett.
2021. jún. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Naponta hullámokban rámtör, hogy tiszta ingerült vagyok, idegállapotban. És nem tudom miért. Mert amúgy annyira nem jellemző rám.
2021. jún. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Jól vagyok csak eljöttem terepgyakorlatra 4 napra és egész nap ilyen nagyon durva túrák vannak
2021. jún. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#6

Pontosan mire gondolsz a gyermekkori dolgok alatt? Ha szeretnél írj privátban, úgy lehet könnyebb lenne.


#7

Ilyen néha nekem is van, lehet rásegít ez a nagy meleg is, meg az elmúlt hónapokban átélt karantén. Sokat szoktál stresszelni mostanában valamin?

Egyébként szerintem próbálj meg több időt lenni családdal, barátokkal, én olyankor mindig jobban érzem magam.


#8

Örülök, hogy jól vagy. Hát kitartást a túrákhoz, ilyen melegben elhiszem, hogy nagyon megterhelő. :(

2021. jún. 21. 23:08
 10/19 anonim ***** válasza:
Az a problemam, hogy nincs. 12 eve ugymond bejott az elet, mint Adam es Eva az Edenkertben, ugy elunk a ferjemmel. Ami prozaibban, jomodu emberek hippiskednek a termeszetben, es szabadok. Na igen. De annyira vagytam erre mindig, es mikor megkaptad, esetleg azon kapod magad, hogy hianyzik a metro utan loholni reggel.
2021. jún. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!