Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit mondanatoke egy ilyennek?

Mit mondanatoke egy ilyennek?

Figyelt kérdés

Tudom gyerekes tema, nem tetszik lepj vissza.



Sztory:

Kint elunk Angliaban a parommal! Egy csajszi, akivel kb 3x talalkoztunk is ki koltozott es egy idosebb ismerosunk, segitett neki szallast talalni es ki is fizette neki elore a dolgokat mert ilyen jo szivu bacsi.

Na ez a lany kicsit furcsa, szakitott a parja vele azert jott ki es minden nap olyan hulyesegeket posztol facebookon hogy csak rohogni szoktunk rajta, feltunesi viszketegsege van es gondolom a volt baratja miatt is posztol hogy neki milyen “jo” itt...Kozbe meg nem tudja fizetni amit kell. Kb csak azt nem rakja ki hogy epp a wcn ul. Amikor talalkoztunk lattam rajta ahogy nezte a telomat es az oramat es mondta jol megy, mondtam a baratomtol kaptam. Megjegyezte hogy a 6 ev alatt semmit nem kapott a baratjatol. Nagyon butusnak tunik, szerintem nincs sok onbecsulese, kicsit tulsulyos es a fejen egy tincs ossze van gumizva mint egy ovisnak, es allandoan ijeszto kepeket rak ki magarol, amit szerintem o szepnek lat. Na mindegy, nem szazas a lany. De nagyon okosnak gondolja magat.


A csaj mar tobb mint fel eve logott a bacsinak eleg sok penzzel es szo nelkul eltunt. A bacsi meg kert engem, irjak neki hogy mikor akarja rendezni mert fogy a turelme.

Irtam, normalisan. Valaszolt hogy kuldi, de mi kozom hozza es miert kerem en szamon? Mondtam hogy meg kert, es jo baratunk, o hozza van kozom es ha van valami baja segitek neki, ha mar igy szo nelkul lelepett.

Erre nekem allt, elkezdett alaptalanul szemelyesen sertegetni. Hogy mi nem vagyunk egy szinten, hogy vitazzon velem, stb stb milyen rabloembernek nezem? Nem szorul ra a penzre, nekem biztos jo hogy elvagyok tartva de ne szoljak bele es gondoljam vegig mielott vadaskodok stb. Nyilvan hosszabb volt amit irt, ezeket emeltem ki.

Valaszoltam hogy nem tudom milyen szinten kepzeli magat de ez tok gaz es elmond mindent a szintjerol. Egy szoval nem mondtam hogy “rablo” es szo nem volt arrol hogy o raszorul e vagy sem, mibol gondolja hogy en el vagyok tartva? Most nem dolgozok mert 3 honapja szultem, de 8 hos terhesen is dolgoztam a gyarban es elotte is... stb.


Amiket vissza kerdeztem arra mar nem tudott valazolni inkabb kitalalt meg valamit amivel dobalozni tudott. Az utolso uzijeben volt az, hogy ha

Alszik a baba vegyek elo egy helyesirasi szotart ( Norvegiaban szulettem es eltem es tanultam, bocsi hogy nem tanitanak Magyart)

Gondoltam hogy jon a tipikus helyesirasi oltassal, amikor mar nem tudnak mibe kotni, muvelodest is javasolt. Szanalmas kategoria gyozteset megtalalom a tukorbe, ahelyett hogy masok eletebe bele maszok hozzam rendbe az enymet stb. Ilyenekkel dobalozott meg. Hat mar csak kuncogok rajta, de lemegyek sajnos a szintjere es egy utolsot valaszolok neki, nagyjabol meg van hogy mit.


Ti meg mit raknatok hozza? Mit mindanatok ennek a nagyon magas szinten levo muvelt okos kislanynak? Aki arrol fecseg en maszok bele az eletebe de o hozta fel az enyemet, ezzel szemen kopve sajat magat? En nem voltam az elejen paraszt, o lett pofatlan.


2021. jún. 23. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Hú, nem kellett volna beleavatkoznod. A bácsi fogalmazza meg angolul, te meg lefordítod - ezt kellett volna javasolnod. És persze ne te add át a levelet, ne te add föl, ha postai levél, ne te küldd el, ha elektronikus stb.

És ne írj többet neki. Maximum annyit, hogy a bácsival rendezze a dolgait, neked semmi közöd az anyagi vitájukhoz.

2021. jún. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem fűznék hozzá. Megadnám a bácsinak a nő elérhetőségét. Google fordító és rendezzék.
2021. jún. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahogy írják, én se értem, hogy miért beszéltél vele ennyit. Annyit kellett volna mondj, hogy a bácsi kért meg, annyit mondjon, hogy mikor perkál, mert már kezdi elveszíteni a türelmét. Pont. Ha még nagyon akarsz írni neki, akkor ezt írd meg, hogy te magasról teszel rá, hogy mi van vele, a bácsi küldött, kérdi, hogy mikor perkál. Erre válaszoljon.


És egyébként igen, add meg a bácsinak az elérhetőségét és annyi volt, rendezzék ők egymás között.

2021. jún. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azert mert elkezdett oltogatni, es nem fogom a fulem farkam ossze huzni es elbujni. Ki allok magamert
2021. jún. 24. 11:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha neked ez jött le belőle...
2021. jún. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Letiltanám.
2021. júl. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne tiltsd le mert akkor elveszik a bizonyíték is.

Ne regalj a szemelyeskedesere, inkább mondd meg neki ,hogy a bácsi azt üzeni,hogy vagy fizet, vagy rendőrséghez fordultok, ennyi.Ments le mindent screenshotba, a bácsi is, mielőtt ezt meglepitek, ha erre sem reagál, rendőrség!Nem lehet ilyen nyomorultakkal mit csinálni, kar bele az energia.

2022. nov. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!