Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A páromnak vannak barátai,neke...

A páromnak vannak barátai,nekem viszont nincs?

Figyelt kérdés
Regebben sok barátom volt, mikor össze jöttem a párommal elhanyagoltam őket, ezért ma már nem tartom a kapcsolatot egyikkel se, ők sem keresnek már. Azóta voltak még sulis barátnőim, volt pár nagyon jó, de vége lett. Atkerultem egy másik iskolába és megszakadt az egyik legjobb barátnőmmel a kapcsolatom,az új iskolában olyan osztályba kerültem, ahol nem igazán értettem meg már magam a többiekkel, ekkor már volt párom is, visszább is fogtam magam mivel egy iskolába jártunk. Az ottani osztályomban lévő lányok viszont elég nagy szájuak voltak és a párom se nézte akkor jó szemmel ha velük találkoztam. Azóta igazából nincs barátnőm,volt akivel tudtam beszélgetni szünetekben, viszont már vagy lassan 4 éve nincs igaz barátnőm, és nagyon hiányzik hogy valakivel tudják beszélni a páromon kívül, ugyanis neki vannak barátai, most felbukkant 2 régi barátja is,felkeresték, és ha tud velük lóg. Sajnis én ilyenkor többnyire otthon vagyok és rosszul érzem magam hogy én nem tudok csak úgy elmenni senkihez beszélgetni, vagy lógni. Kicsit féltékeny vagyok ez miatt ez normális? Mit tehetnék hogy újra legyenek barátnőim, vagy legalább 1 igaz. Olyan gáznak érzem ezt a helyzetet. Kicsit el is zarkóztam úgy érzem hogy velem van a probléma, és kevesebb már az önbizalmam mint régen. Mostmar csak a barátommal vagyok többnyire és attól tartok hogy ez neki sok lesz.
2021. jún. 24. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Gáz szitu, nekem is volt ilyen barátnőm, hogyha kan volt a dologban, rögtön ejtve voltam, aztán szakítás után jött vinnyogni vissza. Aztán megint nagy volt a szerelem, megint eltűnt. Gusztustalan dolog. Járj el valahova, aztán hátha.
2021. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Miért nem kérdezed meg a párod, hogy esetleg el mehetnél e velük szórakozni, mert neked nincsenek barátaid és emiatt rosszul érzed magad. A párod barátainak nincsenek barátnőjük? Velük biztos el tudnál beszélgetni, amíg a fiúk is elvannak. Nem mondom, hogy tuti ők lesznek a legjobb barátaid, de legalább ismerkednél új emberekkel. Ha párod szeret, akkor ezt a "kérésedet" igazán megérthetné, hogy nem szeretnél egyedül otthon búslakldni, miközben ő jól érzi magát. Bevonhatna téged is ezekbe a találkozásokba.
2021. jún. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nincsenek barátaim, a férjemnek igen. Ő bosszankodhat, hogy épp ki bszta át a búráját, nekem nincs ilyen problémám. 1-es kommentelő, te hogy nem fulladsz bele az irigységbe...nem csoda, hogy a kutyának sem kellesz ilyen hozzáállással.
2021. jún. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 3-as, ki mondta hogy nekem nincs párom? Éppen csak annyi a titok, hogy attól, hogy férfi van az életemben, nem leszek hirtelen amnéziás és nem felejtem el azokat az embereket, akik eddig is körülöttem voltak 😉
2021. jún. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy? Jársz még iskolába?

Sportolsz-e esetleg?

Igaz barátot nagyon nehéz találni. Ha több közegbe mozogsz, biztosan tudsz nyitni mások felé, aztán majd kialakul.

Nekem például az osztályból több barátság is alakulóban volt, 3 év alatt viszont gyökerestül megváltozott minden. Akivel a legelején a legjobb barátok voltunk, most nem is beszélünk, viszont ma eljárok egy osztálytársammal, akivel még 1 évvel ezelőtt szinte nem is voltunk jóban.

Az akkori barátaimban sokat csalódtam, ezáltal bizalmatlan is lettem.

Nem lehet ezt előre tudni, hogy ki lesz az igazi barát. Majd az élet hozza, ami majd évek múltán derül ki, talán.

Járok sportolni, onnan is van egy jó barátom, szoktunk találkozgatni. Nem lógunk egymás nyakán, kb.1-2 havonta szervezünk valamit. Mozit, sétát, ahol jól kibeszélünk mindent.

2021. jún. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok. Sajnos tényleg nem egyszerű beszélni beszélgetek másokkal ha olyan társaságban vagyok, viszont nem alakult ki olyan kapcsolat senkivel se amit barátságnal lehetne nevezni. Próbálkozok nyitni. De nem csak tőlem függ. Munkahelyen sincs úgy senki akit barátnak mondatnek, csak néha el vagyok velük. Inkabb csak az hiányozna hogy el járjak valakivel szabad időmben.. Nem csak a párommal legyek
2021. jún. 26. 13:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!