Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy fogjam vissza magam,...

Hogy fogjam vissza magam, hogy ne keressem?

Figyelt kérdés

volt egy nagyon jo baratnom (konkretan annyira szerettem, hogy mar mar szerelmes voltam bele, de nem vagyok leszbi, felreertes ne essek. van baratom, de ahogy ez irant a lany irant ereztem kb ugyan ilyen volt- de ezt o is mondta hogy o is igy erez irantam), 2016-ban ismertem meg. sulve-fove egyutt voltunk. mikor 2018-ban baratja lett, engem hanyagolt, es csak akkor keresett mikor a fiuval osszevesztek, de ezt sosem neztem rossz szemmel, inkabb megertettem, hogy van aki fontosabb neki nalam.

olyan dolgokat osztottunk meg egymassal, amit soha senkinek sem mondtunk volna el.

de sajnos sokat is veszekedtunk, igy rament a baratsagunk es nagyon eltavolodtunk egymastol.

amiota megismertem vagdosta magat, sajnos akkoriban en is, talan ez hozott ossze minket.

2019-ben megszakitottuk a kapcsolatot, vagyis en vele, mert mikor osszevesztunk a combjat vagdosta es azt mondta miattam. en akkor ugy lattam jonak, ha megszakitjuk a kapcsolatot, de mostmar belatom, hogy rossz dontes volt, mert magara hagytam ot mikor a legnagyobb szuksege volt ram. annyira hianyzott, hogy 2020-januar kornyeken irtam neki, majd elkezdtunk beszelni. ugy lattam rajta, hogy sokat valtozott, jobb iranyba.

bar csak en nem vettem eszre, hogy valojaban semmit sem valtozott. kezdemenyezte a veszekedeseket, mar mar apro dolgok miatt is.

azt vagta a fejemhez, hogy ha velem beszel depressziosnak erzi magat, es a multra emlekeztetem (emlekeztetem a rengeteg sirasra, vagdosasra, az ex baratjara akit meg mindig szeret). en ekkor eldontottem, hogy nem akarom, hogy ujra olyat csinaljon mint korabban, igy ismet megszakitottam vele minden kapcsolatot. aztan masnap 1 orakor kaptam egy hosszu uzenetet az apjatol. a lenyeg az volt, hogy egykori baratnom a depressziojara gyogyszert szedett, es miutan veszekedtunk, o bevett rengeteget belole, igy a korhazban van, szerencsere nem halt meg. 1 hetig volt korhazban. ezt onnan tudom, hogy gmail-en kaptam tole egy utolso levelet, amiben bocsanatot kert tolem mindenert es elmondta mennyire szeret stb. ennek mar tobb mint 1 eve.

most megint kezd ramtorni a hianya, es annyira beszelnek vele, megolelnem, de nem tudnam feldolgozni ha ismet osszevesznenk, es ongyilkos lenne de ezuttal sikerrel.

a kerdesem pedig az lenne, hogy hogyan uralkodjak magamon? marmint, hogy ne is keressem. sajnos tenyleg nagyon nehez es mar megol a hianya (nem tulzok, szamomra o meg mindig olyan fontos mint egykor volt. nagyon szeretem) volt mar valaki hasonlo cipoben vagy tudna valaki valami megoldast mondani?:/

20/L


2021. jún. 25. 20:26
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi a regeny miatt. pedig a legrovidebben irtam.. 🙄
2021. jún. 25. 20:26
 2/5 anonim ***** válasza:

A kettőtök kapcsolatáról nem tudok teljes képet alkotni, de ha rá ilyen viharos, negatív hatással volt, hogy újra kerested, hisz eleve labilis, és te szereted, akkor kézenfekvő lenne, hogy nem keresed, nem? Mármint ha a szereteted nem inkább ragaszkodás.

Ha tudod, hogy akár meg is ölheti magát, (mivel már próbálta) és te így sem tudod visszafogni magad,

mert például megölelnéd, akkor kétlem, hogy lenne visszatartó erő. Kissé ijesztő is nekem.

2021. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
ti hülyék vagytok🥲
2021. jún. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

a problema az, hogy egy suliba jartunk, en atiratkozas miatt ismertem meg, mivel osztalytarsak lettunk. nem lakik tolem olyan messze, 2-3 buszmegallonyira.

mindegy.. valoszinuleg nem keresem fel, vacilalok meg rajta. azert koszi a valaszokat

2021. jún. 25. 22:24
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Annak a lánynak komoly problémái vannak, és lehet, hogy neked is. Szerintem egy pszichológust keress fel először, hogy megértsd, hogy mi okozza ezt a szintű ragaszkodást, és hogy kellene kezelned a dolgot úgy hogy ne legyen senkire nézve se negatív következménye.
2021. jún. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!