Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van esély arra, hogy egy volt...

Van esély arra, hogy egy volt baráttal megbeszéljem a történteket, ha egy veszekedés után úgy vált el, hogy ne is keressem többet? Én írásban bocsánatot kértem, arra meg nem reagált.

Figyelt kérdés

2020. szept. 20. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Barmit kozeledsz ezutan, az leginkabb az o zaklatasa lesz.
2020. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom. Ismerős vallásos személy, egy normális levelet írt a másiknak, hogy rendezzék a kapcsolatukat, és sajnálja az egészet, beszéljék meg személyesen. ez megtörtént. azóta jóban vannak.

Embere válogatja, de szerintem nem sokuknak van mersze rendezni (se a sértett, se a megbántott oldalról nézve a dolgot).

2020. szept. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy sok mindent tettem érte korábban, ami a mérleg nyelvét a megbeszélés oldalára billentené. Csak rendkívül makacs ember.
2020. szept. 20. 20:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hónapokat kell várnod, hogy ez leülepedjen nála. A kérdés, hogy vársz-e addig.
2020. szept. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kértem és békében elváltunk egymástól.
2020. szept. 22. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!