Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A japán vagy a kínai lányok...

A japán vagy a kínai lányok barátkozósabbak? Vannak tapasztalaitok?

Figyelt kérdés
2021. jún. 27. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

nagyjából van.

szóval kínai lányoknál eleve nulla az esély,mert olyan szinten rasszista nép, hogy ha valaki közülük magyar sráccal jönne össze, azt először is megtiltja a család, majd felszólítja a szakításra és ha ennek nem tesz eleget, akkor visszaküldik kínába.

ha nem akar menni, akkor szó szerint szétverik.

ha ez sem hat akkor akár meg is ölik, de nem lehet úgymond fajfertőző.


japánok már mások.

a kislányom egyik legjobb barinője félig japán.

a faterja magyar anyukája japán.

persze anyukát itt is kiközösítette a család a választása miatt, de nem követte retorzió.

2021. jún. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Kínai és japán lányok is emberek. Viszont ismerni kell a kultúrát. Japán lányok akkor ismerkednek könnyen nyugati pasival ha az illető beszél japánul. Sok japán lány használja a nyugati pasikat nyél tanárként. Ez mellesleg nem túl szimpatikus. A kínaiak kicsit talán lazábban ismetkednek de ott is van a nyelvi akadály. Úgy hallottam hogy a magyar kínai közösség zárt, be lehet kerülni de nehéz. Én nem vagyok egy férfi ideál ezért nem is jött össze de néha szembe jön 1-2 tinderen. Ha jól nézel ki nem akadályozza semmi a dolgot szerintem sok sikert!
2021. jún. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Itthon? Vagy japánban/kínában? Egész más a válasz.
2021. jún. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Kincsából rendelhetsz feleséget. Ennyire. De a legtöbb ingyen is összejön veled állampolgárságért.
2021. jún. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
Kínai az undorító rasszista kirekeszto nép
2021. jún. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Hagyjátok már, több kínai-magyar párt is ismerek.
2021. jún. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
92%
Mi a budos XD Kinai es Japan barátnöm is volt, es egyatalan nem rasszistak, nem szolitja fel a csalad hogy most visszakuldelek kinaba/japanba XDDD
2021. jún. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!