Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek megharagudott rám?

Szerintetek megharagudott rám?

Figyelt kérdés

A múltkor amikor sétáltam az utcán szembe találkoztam az egyik volt osztálytársammal. A lánnyal gimiben jóban voltunk én talán hozzá voltam a legközelebb. Sosem voltam az a nagy barátkozós típus, de vele viszonylag sokat beszéltem stb. Nagyon bírtam őt, jó barátnőm lett.

Azóta tavaly el ballagtunk ( tehát igazából 1 éve ) és pár napja láttam az utcán. Ő is és én is mással voltam, de ők is ketten voltak meg mi is. Konkrétan egymás mellett sétáltunk el 2 méterre és elment mellettem mint aki észre sem vett. Tehát tudjátok ha meg látsz valakit messzebbről akkor már mosolyogsz, őt nézed stb. Igaz napszemüvegben volt így nem láttam észrevett e. De mivel alig voltak az utcán nem tudom elképzelni hogy nem vett észre. Nyilván köszöntem volna neki akàr en is előre, de amikor látod; hogy egyáltalán nem feléd fordítja valaki a fejét; direkt kicsit távolodik tőled akkor szerintem nem kell túl magyarázni.

Más story de talán ehhez lehet köze: Tavaly decemberben rám irt messengeren, hogy mi újság velem. Írtunk kicsit majd én sajnos nem írtam neki vissza. Nem a semmire hanem tényleg irt is valamit ( tehát egy témában voltunk). De nem is lattamoztam meg semmi( azóta sem). Ennek az volt az oka, hogy akkor lett covidos a család és ezer gond jött akkor a magánéletemben is. Illetve a messengert én szinte egyáltalán nem használom. Tehát a vége az lett hogy ennek a kettő kombója miatt elfelejtettem az üzenetét. Illetve lentebb is került; mert annyira csak használom, hogy a szüleimnel írjak; egyetemi csoportot nézzem. Nyilván hetekkel, hónapokkal később jutott eszembe. Sajnos mindig is olyan voltam hogy akivel nem voltam annyira szoros barátságban azoknak később írtam vissza; mert tudjatok ott jobban össze kell szedni a gondolatokat. Jóban voltam vele, de nem annyira. Tehát lehet az is benne volt, hogy ez a szokásos majd ha tényleg lesz idom leülni es átgondolni stb akkor írok neki.

De nem akarok mentegetőzni, mert csúnyán elfelejtettem. Nem most jut eszembe először december óta, de annyira kellemetlenül érzem magam emiatt; hogy korábban amikor eszembe jutott sem tudtam már mit kezdeni ezzel. Ilyenkor már nem lehet csak úgy válaszolni az üzenetre, fel év után.

Szerintetek írjak rá valamikor, mondjam el, hogy sajnálom ezt az egészet es kérdezzem meg azóta mi újság vele? Tényleg o volt az egyetlen akit érdekelt mi van velem a gimi után, vele voltam ott is jóban es elcseszem a hülyeségeim miatt.

Talán erre tudok gondolni amiért ennyire levegőnek nézett. Aztán lehet tényleg csak nem vett észre. Őszintén nem ilyen sértődős típusnak ismerem, de nem tudom mit hozott ki belőle ez. Lehet nem is érdekli igazán. De az us lehet hogy tényleg rosszul esett neki.

Vagy csak simán már levegőnek kell nézni a volt osztálytársakat? Vagy esetleg tényleg megsértődött?

Nyilván nem azt várom; hogy más mondja meg miért volt ez, hanem arra lennék kiváncsi; hogy más mit gondol erről.



2021. jún. 30. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehetseges, hogy nem ismert fel, vagy masra figyelt, velem is elofordult mar. De ha nagyon bant, akkor irj ra, hogy mi ujsag vele mostanaban es kiderul:)
2021. júl. 1. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!