Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Titeket àthív a szomszèdotok...

Titeket àthív a szomszèdotok gyerekkel?

Figyelt kérdés
5 ève èlünk társaságban pesten, ide születtek a gyerekek, jopàr szomszédnak szintèn akikkel jóban vagyunk, vak közös kert sokat vagyunk együtt lent. Az egyiket többször athivtam a kisfiàval de mindig nemet mond pedig nagyon jókat beszélünk, ha atviszek sütit, becsukja maga mögött az ajtót h mèg véletlenül se lássák be. Nekem ez olyan fura. A többieknek kislànyuk van, azèrt próbálkozom ennél az anyukànàl. De a kislányos anyukák azèrt nem ilyen bezarkozottak.
2021. júl. 11. 22:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, tàrsashàzban
2021. júl. 11. 22:32
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Ennek sok oka lehet. Lehet, hogy csak zárkózott, de az is lehet, hogy egy bunkó állat a férje, aki se szomszédolni nem engedi, se azt, hogy hozzájuk bárki átmenjen. Talán lepusztult a lakása, és szégyenli. Hirtelen ennyi indok jut eszembe.
2021. júl. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ők átmennek?
2021. júl. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4, olvass
2021. júl. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két tippem van.


Az egyik, hogy szégyelli azt, ahogy van a lakás, pl van egy apró kupi.


***


A másik, hogy olyan a természete, hogy nem szívesen haverkodik mással, elég neki az, amit mással odakint eltölt vagy egyszerűen téged tart soknak vagy egyszerűen csak elővigyázatos.


Nekem is megmondta anno egy ismerős azegyetemen kerek-perec, amikor egyszer mondtam, hogy találkozzunk egyetemen kívül, hogy ő szívesen beszélget velem az egyetemen, de azon kívül nem nagyon szeretne találkozni és ezt efogadtam.


Sőt, nekem is volt kismillió ember, akik elsőre szimpinek tűntek és utána alig lehetett levakarni őket, mert vagy állandóan depresszióztak és/vagy kioktattak engem vagy heves szájmenésük volt amitől már fájt a fejem vagy okoskodtak és éreztették hogy buta vagyok vagy lejmoltak tőlem vagy csak nem vették észre, ha itt volt az ideje elmenniük tőlem.

2021. júl. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, mi gyerekkorunkban mindig átjártunk a szomszédokhoz vagy áthívtuk őket. Persze nem az összes szomszéddal voltunk ilyen jóban.
2021. júl. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kicsit belàttam a konyhába, szerintem hiper szuper amugy amit láttam. Valóban ahogy mesél látom rajtuk h spórolnak de szerintem nem azèrt mert nincs pénzük hanem mert sporolosak. Hát mindenesetre nem èrtem de elfogadott azèrt rosszul esik
2021. júl. 12. 14:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!