Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy érzem hogy nincsennek...

Úgy érzem hogy nincsennek barátaim? Bővebben lent

Figyelt kérdés
A "barátaimnak" , mindenkinek én írok, ők csak néha de akkor is csoportba és valami mémet vagy ilyesmit küldenek. Megbeszéltük hogy majd suli beszélünk , meg tartani fogjuk a kapcsolatot stb... van néhány "barátom" akivel már hetek óta nem beszéltem . A többiekkel se beszélnék ha én nem írnék... Mit kéne csinálnom? Nagyon imádom mindegyikőjüket de ők úgy látszik engem nem...

2021. júl. 14. 19:26
 1/2 A kérdező kommentje:
És az kimaradt hogy egyszerűen muszáj rájuk írnom, nem tudom megállni hogy ne írjak és olyyan egyedül vagyok most
2021. júl. 14. 19:27
 2/2 moozygoo ***** válasza:

Ezek inkább csak haverok, szerintem ne törd magad.

Légy nyitott az ismerkedésre, és olyan emberekkel társalogj, akiket érdekelsz és oda-vissza kezdeményeztek egymással beszélgetést.

2021. júl. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!