Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek rossz az ha...

Szerintetek rossz az ha nincsennek barátaim csak a barátnőm?

Figyelt kérdés

A barátnőm egyben a barátom is. És rajta kívül nincs senki más igazából.


Nem járok el senkivel bulizni stb. nem az én világom.


A barátnőmmel 5 éve együtt vagyunk és járunk kirándulni stb. tehát együtt csinálunk sok mindent. és nem is hiányzik más.


Szerintetek ez baj hogy nincs más barátom/haverom mint a barátnőm/leendő feleségem :) :D



2020. júl. 19. 07:14
 1/9 Lena7 ***** válasza:
64%

Hát ez egy jó kérdés. Szerintem az nagyon jó dolog, hogy megértitek egymást és ennyire eltudtok lenni, viszont szerintem az embernek kellenek barátok. Nem muszály sok, csak 3-4 akivel jóba és összetudnak ülni grillezni, vagy valami.


Persze ez csak az én látásmódom, ha nektek jó ez így, akkor ne változtas rajta :)

2020. júl. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, sokaknak meg az sincs
2020. júl. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Ez nem baj..
2020. júl. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Baj. Annyira kizártál mindenkit az életedből miatta. Egy csomó embernél látom ezt, és totál egészségtelennek tartom, amikor valaki ennyire rácuppan a másikra, és semmiféle magánélete, vagy más lehetősége nincs arra, hogy eltöltse az idejét valahogy.

Rengeteg ember van aki házas, ettől függetlenül eljárnak ide-oda a barátokkal külön is, nem egymás nyakán lógnak reggeltől estig. Engem zavarna , ha a páromnak nem lenne a világon senkije rajtam kívül, akivel kimozdulna akárhova.

2020. júl. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
98%

Kifejezetten introvertált vagyok és nem igénylem a társaságot különösebben, de osztom #4 véleményét.

Kétszer is lenullázódott az életem teljesen pont azért, mert így jártam és a kapcsolat tönkrement.

2020. júl. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ti így elfogadjátok egymást, és nincs ebből semmiféle probléma egyikőtök felőle sem, akkor semmi gond.


Azonban ha magamból indulok ki, és az én barátnőmnek nem lenne rajtam kívül senkije, kevésbé tudnék rá "felnézni", mint egyéniség. Kevésbé találnám vonzónak és izgalmasnak személyiségileg.

2020. júl. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó dolog ha ennyire elvagyok de ha ezen elkezdte gondolkozni akkor lehet hogy kellenének haverok is. És ne adj isten nem kívánom nektek de ha véletlenül össze vesznetek valamin a baratnoddel és szakítanatok egyedül maradnal.
2020. júl. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igazából otthon elfoglaljuk magunkat, és elvagyunk. De ebből soha nem volt gond hogy valahova megyünk akkor ne együtt. És egyikünknek se volt olyan soha hogy jaj mindenhova együtt megyünk. Volt ez már Forma-1, focimeccs, stb. és úgymond barátok a testvérem és neki a párja, így szoktunk 4esbe meccsre és moziba járni.


De valahogy nem igénylem a barátokat mert szúrtak már hátba úgymond. Szóval nem hiányolom.

2020. júl. 19. 13:54
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
Ha neked ez így jó akkor miért lenne baj? Én is csináltam ilyet de soha többet. Oké most szép és jó minden megy a szerelem stb de soha senki nem tudja ez meddig fog tartani. Ha ő nem lesz te tök egyedül maradsz. És tudod a bánatodat rohadt szar egyedül cipelni hogy senkivel nem tudsz elcsavarogni hogy kicsit kikapcsoljon az agyad. Jó biztosan vannak családtagok akikkel megbeszéled a dolgaidat majd de most pl egyik szülővel vagy kivel mész el csavarogni?
2020. júl. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!