Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Adnátok tanácsot ezzel kapcsol...

Adnátok tanácsot ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 18 éves biszex srác vagyok. Az a problémám hogy van egy nagyon jó barátom akinek el szeretném mondani hogy mind a két térfélen játszom. Viszont dumáltunk már ilyen témáról és eléggé homofóbnak tűnik. Szerintem teljesen elrontaná a barátságunkat ez a téma ha felhoznám. El is mondanám mert a barátom és őszinte akarok lenni vele, viszont nem is akarom elmondani mert nem szeretném hogy megromoljon vagy teljesen tönkre menjen a barátságunk. Mit csináljak? Segítsetek légyszi tanácstalan vagyok... köszi
2021. júl. 19. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Ha úgy érzed hogy nem vevő rá akkor inkább ne kezdj bele. Viszont ha elmondod és rosszul reagál, akkor talán nem is olyan jó barát 🤷‍♂️
2021. júl. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
94%
Ha tényleg nagyon jó barátok vagytok, akkor elfogadja.
2021. júl. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Az ember miért akar olyan "nagyon jó barátot", aki nem fogadná el?
2021. júl. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Mondd el neki így legalább kiderül hogy milyen barát, ha nem fogadja el akkor mégsem olyan jó barát
2021. júl. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Ha nincs különösebb okod arra, hogy elmondd neki, akkor szerintem ne sürgesd. Esetleg majd később.
2021. júl. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%

Az ilyen ember azt érdemli, hogy egyedül éljen és haljon meg, ismerősök nélkül. Miért akarsz egy ilyen barátja lenni?

Tudod, higy az ilyenek képtelenek egy igazi barátságra? Valóban neki nincs barátja és nem is lesz sose. Túl fejletlen hozzá.

2021. júl. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!