Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen? Többi lent

Miért ilyen? Többi lent

Figyelt kérdés
Volt egy lány akivel együtt laktam az egyetemi évek alatt. Most az ország más-más szegletében lakunk. Néha beszélünk messengeren de egyre inkább unszimpatikus. Folyamatosan fel van háborodva mindenen, bármit mondok esküszöm direkt ellenkezik velem. Sose mond semmi kedveset rám vagy másokra. Volt hogy elküldte a képeit, hogy válasszak melyik lett a legjobb. Mondtam, hogy jól sikerültek, mindegyiken szép vagy de a xy képen lett a legjobb. “Hát az pont, hogy a legrosszabb stb.” Akkor minek kérdez?! Volt, hogy ugyanígy elküldtem neki képet hogy segítsen dönteni, és kb a földbe döngölt, hogy túl ilyen meg olyan a kép, és nem tud dönteni, nem jók a képek. Nem vagyok beképzelt de tényleg jól sikerültek a képek, ha megmutatnám 100 embernek 99-nek biztos tetszene. Szüleim, más barátaim, párom is mondták, hogy tényleg nagyon jól sikerültek. Most ez csak egy példa, de rengeteg ilyen van. Mondjam meg neki, hogy milyennek látom és hogy viselkedik, vagy csak szakítsam meg vele a kapcsolatot? Úgy érzem lehúz, sértő, okoskodó lett. Valami nem oké nála, és az se normális, hogy így beszélek róla de sajnos ez a helyzet.

2021. júl. 21. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. júl. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Ha ilyen, az már a barátság végét jelzi szerintem. Nekem egy nagyon jó gyerekkori barátnőm lett ilyen, szinte testvérek voltunk kamaszként, de valamiben nem értettem egyet vele, utána azt vettem észre hogy állandóan megpróbált felém kerekedni, és lenyomni engem, a végén a legapróbb dologban is. Annyira ellenséges lett, hogy elvágtam a kapcsolatot. Nem tudom ennek a lánynak mi a nyűgje baja, de nekem nagyon ismerős ez a szitu. Szerintem innentől nem vesztesz semmit, ha megpróbálod vele megbeszélni, csak sokszor az ilyen ember magával sem őszinte, nem tudom kaphatsz-e őszinte választ tőle.
2021. júl. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Végig olvastam, és kicsit úgy jöhet le azoknak akik nem ismernek, mintha azt várnám, hogy dícsérjen vagy kedveskedjen nekem.

Igen utolsó, ez van nálunk is. Ellenséges nagyon, és tényleg azt érzem sokszor hogy amúgy egy véleményen lenné k de ő DIREKT az ellenkezőjét mondja, csak hogy legyen valami feszkó vagy neki legyen “igaza” de semmiképp se értsem velem egyet. Másokról is állandóan negatívan beszél, ez azért sz@r ember, az azért, ez hogy néz ki, az hogy néz ki stb. Engem ez nem érdekel! Én nem vagyok rosszindulatú. Én sem tudom, hogy mi lehet a baja de látszólag a világgal van neki valami hatalmas gondja. Sajnálom, hogy Te is átélted ezt.

2021. júl. 21. 14:57
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 nekem nem úgy jött le :D


Valami gondja biztos van. Az én barátnőmnek anno az volt a baja hogy sérült a renoméja, volt egy nagy pofáraesése. Az volt a közös bennünk, hogy mindketten kis nyomiként kezdtük, próbáltunk kitörni ebből a szerepből, egész jól sikerült is. Később ő már átesett a ló túloldalára, aztán pofára esett, na onnantól kezdett mindenkire köpködni, meg mindenki felé kerekedni. De nem tudom a te barátnőddel mi lehet? :/ az ilyen emberek abból próbálnak energiát szerezni, hogy másokat lehúznak. Sajnos ha nem értesz egyet velük, csak olaj a tűzre. Én úgy érzem az ilyen esetek nyílt konfrontálódáshoz vezetnek, szerintem nem nagyon lehet jól kijönni belőle, talán hanyagold egy kis időre, hátha lenyugszik...

2021. júl. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!