Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyen emberek miért játszanak...

Ilyen emberek miért játszanak mások érzelmeivel?

Figyelt kérdés

Van egy eddig azt hittem , hogy barátom , akivel egyik nap teljesen jól elvagyunk , utána meg köszönni is alig akar, meg kerül nagy ívből.

Nem tudok eligazodni rajta ,hogy ilyenkor mi játszodik le benne.

De most már úgy vagyok vele, hogy nem is érdekel.

Nektek is van ilyen ismerősötök?


2021. aug. 5. 08:00
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Úgy érted van e retardált ismerősöm? Igen. Van.
2021. aug. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Általában találnak egy párkapcsolatot aztán az szétmossa az agyukat, vagy rájöttek, hogy valamiben jobb vagy náluk vagy jobb leszel amit ők nem érzik, hogy elérhetnének.Nekem is vannak/voltak ilyen ismerőseim...van olyan is ,hogy ha ez elmúlik náluk megpróbálnának újra jópofizni...
2021. aug. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ő nem felel meg a barátra jellemző feltételeknek. Lehetünk Istennek a barátai is. Az már valami nem? Gondolj bele, mit jelentene számodra?
2021. aug. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán valaki rosszat mondott neki rólad. Amit ő nem ad tovább, hogy ne sértsen meg .
2021. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!