Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőmet sehova nem tudom...

Barátnőmet sehova nem tudom elhívni vagy nagyon nehezen, miért?

Figyelt kérdés

Általános iskolás korunk óta barátnők vagyunk, régen rengeteget mentünk és csináltunk programokat.

21 éves most és annyit lehet észre venni rajta hogy olyan mint egy 12-13 éves kislány. Ha talán sétálunk, anyukája megmondja neki este 9-re legyen otthon, aztán már mondja is hogy jajj mennem kell, anya mondta menjek haza 9-re. Nem is szoktunk sokáig lent lenni. Nem lehet vele már semmi közös programot szervezni vagy utazni mert az anyukája nem engedi úgysem...mintha rá lenne függve. :/ pedig felnőtt, 21 éves.

Ismerem az anyukáját, nagyon tùlfèltős. Barátnőm elmondta azt sem engedi neki hogy vízálló sminket használjon, mert hogy fogja akkor leszedni. De barátnőmön is azt látom hogy nem is akar ellenállni semennyire, olyan kislány még:( pedig régen azért lehetett menni vele. Most meg ha elhívom, jön máris hogy beszámol elõször anyunak, aztán mondja hát nem tudja, megvàrja míg hazaér anya a munkából, megvárja tesóját stb. Meg úgy van vele ha anyukája szòl neki hogy most ez és ez van, rögtön megy, ugrik a szóra. Egy kis kávèzóba se tudunk beüllni. Egyrèszt ő nem mer kérni egy kis pénzt a szüleitől mert úgyse adnak neki. Meg most dolgozik és sajnálja még magától egy üdìtőre vagy hamburgerre.



2021. aug. 15. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Barátnődet nagyon erősen leuralja az anyja. Esetleg óvatosan beszélhetnél vele erről, hogy mit gondol arról, hogy az anyukája ilyen közel tartja magához és ennyi áldozatot kell hoznia érte stb. Semmiképp se támadólag, nagyon direktbe kérdezz, mert akkor valszeg ellenállásba ütközöl, inkább finoman érdemes a lány fülébe ültetni a bogarat, hogy ennyi idősen már nem egészséges ilyen módon és mértékben a szülők rendelkezésére állni.
2021. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon semmit nem tudsz vele csinálni. Ha ő elvan így, hogy még mindig az anyja mondja meg neki, mit csináljon és úgy kezeli, mint egy gyereket, akkor nem tehetsz semmit.

Előbb - utóbb kinövi - olyan 25 éves korára - addig nem tehetsz semmit!

21 évesen is erősen függtem még a szüleimtől, nagyszüleimtől, de én azért mentem erre - arra haverokkal. Annyi kikötés volt, hogy szóljak, mikor jövök haza. Ha másnap, akkor másnap, csak tudjanak róla.

Az is lehet, hogy majd akkor fog a barátnőd megkomolyodni, ha bepasizik. Főleg, ha egy nála érettebb felfogású pasija lesz.

2021. aug. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még sose volt barátja, próbál ismerkedni de azt mondta nekem hogy senkinek se kell:( valóban gyerek mèg agyilag de tényleg semmi nem jön össze neki. Volt egy pasi aki csak játszott vele mert nem is akart kapcsolatot, ő azonnal belehabarodott pedig a legelején szóltam neki hogy semmi komolyat nem akar tőle a pasi, aztán csalódott...
2021. aug. 15. 12:15
 4/4 anonim ***** válasza:
94%

Ebbe te nem szólhatsz bele, amíg otthon él, anyja fizeti a rezsit, eteti, stb. és ennyire túlféltő, a lány meg kényelmesen érzi magát ebben a szituban, addig ez nem fog változni


Rákérdezhetsz, finoman megpendítheted, hogy már nem kislány, de ennyi. Vagy alkalmazkodsz hozzá, vagy hanyagolod.

2021. aug. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!