Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Leszbikusnak számítok, ha...

Leszbikusnak számítok, ha istenítem a legjobb barátnőmet, de nem akarok vele lenni, de mással sem?

Figyelt kérdés
Nagyon rajongok érte. Szeretem, hogy olyan szép és tökéletes és hogy sok fiúnak tetszik. Azt akarom, hogy jó párkapcsolata legyen, meg az egész élete jó legyen. Meg akarok tenni érte dolgokat. Nagyon sokat foglalkozom vele, de nem eleget. Nagyon szeretek a kedvére tenni. Olyan, mintha szerelmes lennék, de az nem lehet, mert örülök neki, ha barátja van. Mi van velem?

2021. júl. 30. 10:19
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem akarsz összejönni/lefeküdni vele, akkor nem vagy leszbikus. Viszont a rajongásnak ez a szintje már beteges, amivel kellene valamit kezdened.
2021. júl. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi lehet az oka?
2021. júl. 30. 10:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hiszen nem akarsz tőle szexuálisan semmit és az se zavar, ha van barátja. Ez nem szerelem, csak túlzott rajongás.
2021. júl. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerelem, csak rajongás, felnézel rá, azt nem írom, hogy példaképnek nézed, igazából egy picit úgy tekintesz rá, mint szülő a gyermekére, mivel körbe ugrálod, de kérdés, hogy fordítva is így van-e, mert ha igen akkor, ezt nevezik legjobb igaz barátságnak.
2021. júl. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
* igazából egy picit, olyan mintha úgy tekintenél rá, mint szülő a gyermekére, mivel körbeugrálod, minden sikerének örülsz, örülsz ha a fiúknak tetszik, mert nagyon szép és büszke vagy rá és stb és stb.
2021. júl. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1-es nem ismerjük teljes valójában, hogy milyen a baráti kapcsolatuk, ergo én nem írnám, hogy ez beteges lenne, mivel lehet a kérdezőnek ilyen nyílt a szeretet nyelve, de attól függetlenül, nem függ attól a személytől csak nagyon szereti ami rajongás szintjén van, rajongani valakiért nem betegség, hanem lehetőség arra, hogy tanuljon tőle jó dolgokat, és átértékelje a szeretetet amit érez. Szerintem szimplán csak büszke, hogy ilyen barátnője van. Gondolom mivel így rajong érte, akkor a barátnő is kiérdemelte ezt, magyarán jó barátnő és nem csak egyoldalú, ezt kell megvizsgálnia magában, ha csak egyoldalú, akkor visszább kell vennie, lényeg, hogy az adok kapok egyensúlyban legyen és ne csak ő tömjénezze a másikat.
2021. júl. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

De amúgy nekem egy picit a kiskedvenc gazdi kapcsolat jut eszembe a kérdést olvasva. :)


A kiskedvencéért is rajong a gazdi, bizonyos helyzetekben cuki is tud lenni, de azért oda kell figyelni, mert nehogy ezt kihasználja a kiskedvenc. :)

2021. júl. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nincs így fordítva, de ez nekem nem baj. Szeretek felnézni rá. Nem akarom birtokolni, csak megadni neki mindent.
2021. júl. 30. 11:06
 9/10 A kérdező kommentje:
Vannak más barátnői is rajtam kívül, de én szeretem a legjobban.
2021. júl. 30. 11:10
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor a kiskedvenc gazdi típusú kapcsolat szerintem. Nem tudom másképp fogalmazni, gondolom érted a hasonlatot. Ne szó szerint értsd, csak átvitt értelemben csak hasonlat.


Te jobban szereted őt, ha nem olyan akkor nincs miért aggódnod, nem fogja ezt kihasználni.

2021. júl. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!