Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kinevetnétek a barátotokat,...

Kinevetnétek a barátotokat, barátnőtöket, ha véletlenül bepukizna?

Figyelt kérdés

Pl. ha legjobb barátnők vagy barátok vagytok.


Engem emiatt ma kinevetett egy barátnőm és nagyon rosszul esett. A ruhaboltban leguggoltam az alsó sorba egy cipőért és akkor történt, többen is hallották meg ahogy kinevet azt is. 🙁kellemetlen volt.



2021. aug. 16. 18:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam mondani egészségedre, de ha olyan szitu lehet elnevetném magam, pláne ha olyan jóban vagyunk, nem sértődne meg.
2021. aug. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben úgy szoktam tenni, mintha nem is hallanám. Legjobb barátnőmmel meg együtt nevetjük el az ilyesmit, de kellemetlennek nem érzem. Sajnálom, hogy így jártál.
2021. aug. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Bnőd egy alpári fsz.
2021. aug. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Gyerek lehetsz Te még.
2021. aug. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Mi versenyeztünk ki tud nagyobbat egy babos kaja után és igen, nevettünk egymáson. Mellesleg lányok vagyunk, teszem hozzá. :D
2021. aug. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én sokszor szándékosan szoktam. Ha valaki szóvá teszi, még vissza is szólok:

"Igen, durrantottam. És? Van bajod?"

:)

2021. aug. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#5: Mi tinikorunkban (lányok-fiúk, szóval mondjuk adott társaságban volt 3 lány és 3 fiú) direkt édesköményt zabáltunk kiskanállal, és vártuk a hatást.

Szegény szülők, már akinél épp fenn bandáztunk, csóválták a fejüket, hogy úgy a fiúk, mint a lányok hogy nyomják. Bónusz volt egyszer, hogy pont az egyik lánynál voltunk fenn, apuka benyit, és pont a lánya nyomja a leghangosabb kekszet. :D :D


...azóta persze mindannyian megfontolt, érett családapák és -anyák lettünk. Most vagyunk mindannyian 50 körül. :)

2021. aug. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hugom szokott mikor nevet😂😂 úgy csinálok mintha meg sem hallanám, mert látom hogy kicsit kellemetlenül érzi magát miatta... Mondjuk volt osztálytársam, lehajolt és durrantott egyet, őt kinevettem, de fordítva is megtörtént már, szóval nem vette sértésnek😅
2021. aug. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, mert kinevettek már sok dologért! Tudom, hogy milyen!
2021. aug. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem, többnyire én szoktam nevetni rajta, hogy fingottam, ők meg csak fogják a fejüket. Jó barátaimnak oda is szoktam legyezni, hogy "tessék, le ne maradj róla!" 😆
2021. aug. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!