Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miféle ötlet ez a gyerekkori...

Miféle ötlet ez a gyerekkori barátomtól?(meghívom beszélgetni találkozni inni mert régen láttam stb)

Figyelt kérdés

Erre mondja hogy a barátnője nem engedi csak 3 órára maximum,este 8-ra otthon kell lennie, de a kedves barátnő nem bánná ha én ott aludnék náluk, azt engedélyezi és úgy beszélgetünk.

Ti elmennétek így?

Szerintem sok értelme nincs mert akkor az van hogy úgyis barátnővel fog foglalkozni.

Ezért nem bírom párkapcsolatos ismeröseimet mert kb sohasem lehet őket már elhivni sehova sem mert a párjuk mindig rajtuk csüng 0-24 ben a munkaidőn kivül.



2021. aug. 20. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális dolog.
2021. aug. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Még utoljára februárban találkoztunk hosszabb időre de akkor 10 kor volt neki a takarodó és már közel 30 éves férfiról beszélünk, nem tudom megérteni hogy miért nem maradhat éjszakáig.

Most meg 8-re kell otthon lenni, a nője büfébe dolgozik 4-től 8-ig.

De csak akkor indulhat el otthonról ha már elment munkába a nője, viszont mondta 8 kor indul haza ezért......

2021. aug. 20. 11:11
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha ez igaz, és tényleg egy nagyon jó barátomról van szó, megpróbálnám felvilágosítani arról, hogy ez egy mérgező kapcsolat, és minél hamarabb hagyja ott a barátnőjét. Ugyanis ez nem egy párkapcsolat, a nő csak használja őt. Egy kapcsolatban nincs olyan, hogy "engedélyezem" neked, hogy a barátaiddal legyél. Azonnal menekülni kell az ilyen nőtől.
2021. aug. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nyilván ő sem szent, mert szegény családból származik és nincs ingatlanja hanem a nő szüleinél élnek. Szóval valószinűleg úgy érzi hogy füff és ezért nő kedvébe kell járni de már sokat romlott a barátság mert a nő mindig akar vmit, azt nem tudom megérteni hogy az év minden napját legalább 12+ órában vele tölti de nem tudja elfogadni hogy a barátom kb évi 3-4 alkalommal éjszakáig elmaradjon.


Amikor meg mondom akkor ő is ezt akarja, kapcsolat ilyen hogy meg kell felelni a nőnek, nem akarja tönkretenni a komoly kapcsolatát, meg jövöre csokot vesznek fel házasodnak is....

2021. aug. 20. 11:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez akkor sem normális dolog.

Eleve minden a nőé.

Ha elválnak, egy kanyi nélkül indul majd neki az életnek, és még plusz tartásdíjat is fizetnie kell majd.

2021. aug. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Csak akkor mehet bárhova amig a nő dolgozik.

Azért furcsa mert előzöleg egyáltalán nem ilyen volt ,rengeteg barátnője volt stb aztán ez a nő megfogta és az első 2 évben kb beszélni sem lehetett vele max interneten pár sort irni.

2021. aug. 20. 11:25
 7/8 A kérdező kommentje:

A nő meg nagy kegyesen hogy oh a barátom ne menjen el este, hanem az ő felügyelete mellett beszélhetünk, és még ott is aludhatok náluk hogy nekem ez igy mennyire jó kényelmes is.

Nekem nagyon nem tetszik ez a ötlet, már le akarom mondani az egészet

2021. aug. 20. 11:27
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj oda, nem érdemes.
2021. aug. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!