Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt valaki, akinek nem...

Van itt valaki, akinek nem túl régen ért véget a párkapcsolata, és szeretne beszélgetni egy vele egy cipőben járóval? 17/F

Figyelt kérdés

2013. aug. 20. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem márciusban ért véget egy komoly kapcsolatom, de nem egy 17 évessel beszélném meg. Csak 4. osztályba jártál, amikor összejöttem az exemmel.
2013. aug. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 piriiiiii ***** válasza:
39%
Nekem nem túl régen, pár napja, mondjuk nem lettem tőle feldúlt, főleg, hogy én indítványoztam ezt a végetérést.
2013. aug. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 piriiiiii ***** válasza:
39%

Amúgy eeeezt imádom, kedves első válaszoló!!

Csak mert 17 éves valaki, máris egy hülye kis kölyök? Minek kell MINDENT ÉS MINDENKIT általánosítani? Ha nem is ismered?!

2013. aug. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm utolsó kommentelő!
2013. aug. 20. 18:23
 5/8 anonim ***** válasza:

"Amúgy eeeezt imádom, kedves első válaszoló!!

Csak mert 17 éves valaki, máris egy hülye kis kölyök? Minek kell MINDENT ÉS MINDENKIT általánosítani? Ha nem is ismered?!"


Nem írt olyat, hogy hülye kis kölyök.

Mellesleg nem gondolod, hogy egy több éves kapcsolatból való kilépés pindurit nagyobb horderejű dolog, mint egy tini szakítás?

2013. aug. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tini szakítás? 4 évig voltunk együtt.
2013. aug. 20. 19:36
 7/8 piriiiiii ***** válasza:
39%
Máris általánosítottál, kedves ötös.
2013. aug. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

úristen ne szenvedjetek már ennyit, az emberek felének sokkal nagyobb problémája van.

elhiszem, hogy neked is szarul esik a szakitás de tul leszel rajta. Tudom milyen.

16/L

2013. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!