Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudom abbahagyni a bőgést...

Nem tudom abbahagyni a bőgést és nem tudok aludni. Csalódtam a legjobb barátomba. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem értem mi történt. Csak úgy a semmiből most írta meg a, hogy soha többet nem szeretne velem találkozni és nem mondja meg, hogy mi történt. Teljesen megbíztam benne, olyan dolgokat mondtam el neki amit senki másnak. Sokat segítettem is neki. Már 2 órája emiatt bőgök. Hiába hívom nem veszi fel. Megírtam neki, hogy bocsánat ha valami rosszat tettem de csak annyit válaszol, hogy unalmas vagyok. Aztán leírtam neki, hogyha igazi muszlimnak valja magát akkor nem bántana meg, hiszen az iszlám a béke vallása...erre azt mondja, hogy ezzel átléptem egy határt. Nem tudok így elmenni aludni. Most mit tegyek?

2021. aug. 21. 02:53
1 2
 11/12 anonim válasza:
49%
Nem tudom hogy milyen a barátod, vagy az ő barátai, de mi "szoktunk" olyat csinálni hogy a haverod telóján irsz a haverod haverjának vagy éppen válaszolsz valami f*szágot. Lehet egy buliban volt és megtrollkodták ezzel. Legalábbis nekem ez ugrott be legelőször. Remélem semmi komoly.
2021. aug. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Unknowngirl válasza:
0%
7-es. Azert mert muszlim. Igen. Csak ezek az aberralt allatok gyilkolasznak meg az "istenuk" neveben. Ha ferfi ferfivel b4szik az halal fia, de kecsket b4szni az rendben van. Gondolkozzal mar. Nincs nem vallasi fanatikus muszlim.
2021. aug. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!