Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudom abbahagyni a bőgést...

Nem tudom abbahagyni a bőgést és nem tudok aludni. Csalódtam a legjobb barátomba. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem értem mi történt. Csak úgy a semmiből most írta meg a, hogy soha többet nem szeretne velem találkozni és nem mondja meg, hogy mi történt. Teljesen megbíztam benne, olyan dolgokat mondtam el neki amit senki másnak. Sokat segítettem is neki. Már 2 órája emiatt bőgök. Hiába hívom nem veszi fel. Megírtam neki, hogy bocsánat ha valami rosszat tettem de csak annyit válaszol, hogy unalmas vagyok. Aztán leírtam neki, hogyha igazi muszlimnak valja magát akkor nem bántana meg, hiszen az iszlám a béke vallása...erre azt mondja, hogy ezzel átléptem egy határt. Nem tudok így elmenni aludni. Most mit tegyek?

2021. aug. 21. 02:53
1 2
 1/12 Unknowngirl válasza:
83%
Mondjuk hagyd a picsaba es ne foglalkozz vallasi fanatikus idiotakkal. :D
2021. aug. 21. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
El kell engedni az ilyen embereket. Ez a legjobb megoldás, hosszútávon biztosan.
2021. aug. 21. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

Közhely, de idővel majd elfelejted. Majd begyógyul ez a lelki seb nálad.


Hívd fel a 116-123-as éjjel-nappali, ingyenes lelkisegély szolgálatot, vagy írj nekik néhány sort (vagy amennyit szeretnél.)


Jó ötleteket tudnak adni, hogyan csillapodj le.


Vagy határozd el, hogy kora reggelenként és kora esténként elmész egyet szép lassú tempóban futni - időszakonkénti pihenéssel.


Meglátod, mennyire más lesz a közérzeted hosszabb távon a sportolástól. A mozgás boldogsághormonokat termel, tudományosan bizonyítattan.

2021. aug. 21. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

A lassú tempójú futást, időnként váltsd fel gyorsabb tempójú gyaloglásra, így értem az időszakonkénti "pihenést".


Nehogy kifulladj idő előtt, hiszen nem ez a cél! Sportolás közben tudsz még ismerkedni is valószínűleg. (Tegnap majdnem utánam jöttek a futópályán...)

2021. aug. 21. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szörnyen érzem magam, de megpróbálok tovább lépni. Lehet jobb is ha egy ilyen embertől megszabadulok. Köszönöm a segítséget:)
2021. aug. 21. 05:08
 6/12 molnarmarcell21 ***** válasza:
84%
Ez így elég egyoldalú és kamuszagú sztori.
2021. aug. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%

“ne foglalkozz vallasi fanatikus idiotakkal“


Csak azért mert muszlim már az?

Ostoba 3.14csa

2021. aug. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Kamu troll kérdés. Minek írná le bárki is egy kérdésben a másik vallását, mikor irreleváns a dologbna.


Ezt még gyakorolni kell medves kérdező. A trollkodás legyen kifinomult.

2021. aug. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én magam is muszlim vagyok...
2021. aug. 21. 10:23
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mi történhetett köztetek vagy mi az, ami miatt ennyire megsértődött rád, de így, hogy nem mondja el, hogy mi a baj vagy hogy mivel sérthetted meg esetleg, így nem mintha adott volna esélyt arra, hogy kibéküljetek vagy hogy megmagyarázz valamit..

Ez az én véleményem szerint elég gerinctelen húzás volt. Ha meg annyira egyértelmű lenne, hogy miért koptatott le, akkor nem írtad volna ki a kérdést hajnali kettőkor. Nem tudom milyen barát az ilyen, de ha igazi lenne, akkor nem hagyná, hogy így örlődj magadban. Ha képtelen egy szót is szólni hozzád és csak így faképnél hagy, akkor inkább maradj is távol tőle, nem hiányzik, hogy még egyszer ezt csinálja veled.


Azóta sem érted el amúgy?

2021. aug. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!