Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem ír senki?

Miért nem ír senki?

Figyelt kérdés

Én egy "népszerű" 16 éves srác vagyok, mind a suliban, mind a neten. A problémàm az, hogy nagyon ritkán keres engem bàrki is, kb 20,30 "haverom" van, ők tőlük nem vàrom el, hogy mindig írjanak (de néha jól esne), mert ők távolabb állnak tőlem, velük ha találkozok suli, vagy egy buli keretein belül akkor nagyon jól elvagyunk. Van kb 2 igaz barátom akivel bàrmit bàrmikor megtudok beszélni, de ők se keresnek engem sose. Azt figyelembe kell venni, hogy ők egész nap "bandáznak", valszeg ezért nem írnak sűrűn, de amikor lenne egy kis idejük, azt se azzal töltik, hogy írnak, csak ritkán. Nagyrészt én írok mindenkire, ha rá írok tegyük fel 8 emberre akkor annyival is beszélek,ma még nem írtam senkire és 0 messenger üzenetet kaptam.

Tényleg mindenki őszintén jól érzi magát körülöttem irl-ben, de egyszerűen nem ír senki, ez olyan kiábrándító. :(


2021. aug. 24. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom Kérdező!
2021. aug. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rettentően vicces, van aki tudna valami tanácsot is adni, vagy még akadnak önbizalom rombolók?
2021. aug. 24. 17:31
 3/4 anonim ***** válasza:

7-es vagyok, írj privit, ha szeretnél!

Segíthet! 😊

2021. aug. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én, bár nem vagyok népszerű, hasonlóan érzem magam.


Úgy érzem, hogy az összes ember számára csak egy apró porszem vagyok az életben, aki semminek, senkinek sem számít.


21F

2021. aug. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!