Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most én vagyok a szar barát,...

Most én vagyok a szar barát, mert nem mentem el vele nyaralni?

Figyelt kérdés
Úgy terveztük, hogy elmegyünk nyaralni ketten. Minden évben elmentünk eddig együtt. Én másik országban élek és nekünk meg volt szabva hova lehet menni nyaralni, ezért lefújtuk az egész nyaralást. Aztán a barátommal elmentünk nyaralni, amikor engedélyezve lett az ország, ahová akartunk menni. Elmeséltem barátnőmnek, aki kiakadt, hogy miért nem szóltam neki, hogy én mehetek nyaralni. Jogosan akadt ki?
2021. aug. 28. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
31%
Azért mert eddig együtt mentetek, nem vagy köteles továbbra is ezt tenni, most hogy lett barátod (meg amúgy sem). Nekem is van egy ilyen barátom, akivel akkor kezdett megromlani a kapcsolatunk, mikor nem utaztam el vele akkor, oda, és annyiért, ahogy ő akarta.
2021. aug. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. aug. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!