Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hazudott az egyik legjobb...

Hazudott az egyik legjobb barátom, megérdemelte vagy én voltam szemét?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy lánnyal akit már nagyon rég megakartam hódítani, ezért megbeszéltem a haverral hogy megünnepeljük, vettem egy üveg henessy konyakot, van a környéken egy békás tó, azt beszéltük meg ott elfogyasszuk, elég csendes hely, megígérte hogy eljön. Majd aznap bejelenti hogy ő mégse ér rá, mert a mamája rosszul lett és figyelnie kell rá. Mondom oké, ez van, megiszom egyedül. Ott voltam már a tónál, zenézgettem, bevágtam mind és elég részeg lettem, majd mentem a buszmegállóhoz, nem lakom onnan messze de nem akartam így gyalogolni. Megyek a busszal és azt láttam hogy a "barát" aki elvileg a mamáját ápolja vígan nevetgél meg energiaitalozik valami gyerekkel. Ekkor nagyon ideges lettem és leszálltam a kövi megállónal és eléjük mentem. Megkérdeztem minek hazudott, elkezdett magyarázkodni, majd idegemből nekimentem, jó párszor megütöttem, majd a haverját is, mikor a földön voltak hagytam őket elfutni. Miért tett ezt? Fontosabb neki egy sima haver mint én? És miért hazudott ilyet hogy a mamája rosszul van, aki amúgy epilepsziás, ez nem vicces. Ugye nem én vagyok a rossz?

2021. aug. 29. 21:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Az önbíráskodás nem jó dolog, - végződhetett volna sokkal súlyosabb következményekkel is az akciód. Ha egyszerűen elmondod neki, hogy nem esett jól, amit megtett veled, akkor is rosszul érezné magát, - hidd el, - teljesen felesleges kitenni magadat rendőri eljárásnak csak azért, mert nem tudsz uralkodni az indulataidon.
2021. aug. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

De te vagy a rossz.

Ez nem a világ vége, csak biztos hamarabb beszélte meg a másik haverjával.

2021. aug. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

"jó párszor megütöttem, majd a haverját is"


Na a haverja meg ugyan mi a csudát követett el?

2021. aug. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

2. Ugye ezt nem gondolod komolyan? Ha valaki valamit megiígér azt tartsa be, ne hazudozzon.

3. Megakarta védeni

2021. aug. 29. 21:42
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Kamu.
2021. aug. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%

Meg akarta védeni....

ÉS TE EZÉRT MEGVERED?

Ez nem normális. Egyébként nincs ember aki ne szegett volna meg ígéretet.

2021. aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Te ugyanaz vagy, aki múltkor állítólag a csöveseket verte, ugye?
2021. aug. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Te ugyan az a kérdezőmvagy aki a bosszús sztorit is írta, vagy pszichopata vagy és igazak a sztorik, vagy idióta provokátor vagy.
2021. aug. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Addig oke hogy eléjük mesz es számonkéred. De ami utana történt az mar krvagaz. Ne lepodj meg ha majd az utcan ezek utan “veletlen valaki” beveri a te kepedet is
2021. aug. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%
Tudod ki iszik magába
2021. aug. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!