Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hazudott az egyik legjobb...

Hazudott az egyik legjobb barátom, megérdemelte vagy én voltam szemét?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy lánnyal akit már nagyon rég megakartam hódítani, ezért megbeszéltem a haverral hogy megünnepeljük, vettem egy üveg henessy konyakot, van a környéken egy békás tó, azt beszéltük meg ott elfogyasszuk, elég csendes hely, megígérte hogy eljön. Majd aznap bejelenti hogy ő mégse ér rá, mert a mamája rosszul lett és figyelnie kell rá. Mondom oké, ez van, megiszom egyedül. Ott voltam már a tónál, zenézgettem, bevágtam mind és elég részeg lettem, majd mentem a buszmegállóhoz, nem lakom onnan messze de nem akartam így gyalogolni. Megyek a busszal és azt láttam hogy a "barát" aki elvileg a mamáját ápolja vígan nevetgél meg energiaitalozik valami gyerekkel. Ekkor nagyon ideges lettem és leszálltam a kövi megállónal és eléjük mentem. Megkérdeztem minek hazudott, elkezdett magyarázkodni, majd idegemből nekimentem, jó párszor megütöttem, majd a haverját is, mikor a földön voltak hagytam őket elfutni. Miért tett ezt? Fontosabb neki egy sima haver mint én? És miért hazudott ilyet hogy a mamája rosszul van, aki amúgy epilepsziás, ez nem vicces. Ugye nem én vagyok a rossz?

2021. aug. 29. 21:30
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

7,8 Milyen csöveseket?

Kérdésre válaszoljatok pls

2021. aug. 29. 21:48
 12/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem volt igazad. Egy dolog, hogy mit tett a másik, amíg nem önvédelem addig nem ütünk meg senkit, semmilyen oknál fogva. Egy civilizálatlan, primitív dolog. Ha nem tetszik amit tett, akkor el kell könyvelni, hogy olyan amilyen és a jövőben úgy viszonyulni hozzá, de megütni nem volt jogod.
2021. aug. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%

Amit a 9 es írt, én is csak ugyanezt tudom mondani.

Úgy verted meg szegény srácot mintha azon kaptad volna rajta hogy a barátnőddel csalt (amiért jogos lett volna a verés) volna.

Szar hogy hazudott de ez van. Neked elvileg a barátod nem birtoklod őt.

Az oké hogy szembesítetted vele hogy miért hazudott. De nem érdemelt verést, se a barátja. Ez amit csináltál az ilyen cigány módi viselkedés volt.

Így ennek az lett a következménye hogy ezek után valószínüleg nem is fog veled szóba állni .

2021. aug. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Szar alak, hogy hazudott, és ezzel valóban megingatta a barátságotok hitelességét. Joggal érezhetted, hogy romokba dőlt ez a barátság, és vége lett.


De te konkrétan bűnözővé váltál. Egy magányos alkesz, agresszív, undorító patkánnyá.

Ott van az a lány... ő szerinted akar magának ilyen párt, aki az utcán verekszik? Ráadásul egy ismeretlennel is, akinek.cyak az volt a bűne, hogy abarátjábal akart időt tölteni?? Lehet ő is po.tisan annyira ismert téged, mint te őt... nem ő vette el tőled a barátodat, hanem ez a barátod döntése volt, hogy másra szánja az időt. A máaik srácnka semmi köze ahhoz, ami kettőtök közt van. Beteg vagy, kezeltesd magadat! Elsősorban alkohol ügyileg, ami pszichiáter, amúgy meg pszichológus mindenképp!

2021. aug. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

lehet hogy énb vagyok értettlen,de nem értem teljesen az kérdést,nos mostz haverodról van szó aki másik haverral el volt,és hazudott neked,és ezért verted meg?

vagy azn csajt verted meg?

Ha utóbbi akkor jó nagy paraszt vagy öcsém,akivel össze jöttél,egyből megvered mert másik haveroddal beszélget?

Nem az jelenti hogy pont megcsal.

2021. aug. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

15-ös:

"Megyek a busszal és azt láttam hogy a "barát" aki elvileg a mamáját ápolja vígan nevetgél meg energiaitalozik valami gyerekkel."

-egyértelmű hogy nem volt ott semmilyen csaj.

A barátját és annak egy haverját verte meg nem a csaját

2021. aug. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
82%
Ja amugy lehet cigany a kerdezo azert a verekedés az elso megoldás nala
2021. aug. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
36%

16

Jaaaa,most már értem XDDD

Akkor az csajra ünnepeltek.

Akkor kérdező!

Mindketten hülyék voltatok,de nagy arányban te vagy hibás!

Okok:

_Azért haverodnak egyensen meg kellet mondani neked,hogy máskor menne veled berúgni.

-de te vagy az hibás,miért kellet megverni?

Komolyan,olyan kis dologból csinálsz nagy ügyet?

KJépzeld öcskös,vannak úgy az dolgok hogy egy barát nem mindig tartja meg az ígértették,és hazudik,mert szerintem emberek vagyunk.

-de haverodtól se volt szép hogy simán hazudik és kibeszél tégedet.

-de amúgy meg ilyenért már tégedet vesznek elő,mivel önbírásodás,garázsdaság.

Ezélrt csúnyán megütheted az bokád ha kamera felvette,mert ha városban/nagyvárosban élsz akkor szopoka van.

De végszóként:

AZért mindsketten se vagytok nagy barátok,mert mivel amelyik barát nem képes egyenes lenni az haverjával szemben meg ügye hazudik,és inkább eldobja az haverját és dehogy ünnepel az örömére,az nem is barát szerintem.

-Te meg nem így kellet lerendezni,hiába hogy részeg voltál,de azért énse mentem neki az haveromnak,mert olyanokat írt nekem egynesen többiej előtt,amiért rágalmazásért feljelenhetem volna:

Mert barát nem ver barátot,max poénból verekedünk

2021. aug. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!