Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy annyira megbántottatok valakit, hogy az illető egyik napról a másikra teljesen eltűnt az életetekből?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hónapokban sokat beszélgettünk, minden nap rám írt, hogy vagyok, mi van velem, milyen volt a napom... Most hétvégén eléggé összevesztünk, megmondtam neki hogy hagyjon békén, nem akarok jelenleg kapcsolatot. Mondta hogy rendben és utána szinte az összes létező platformról letiltott. Nem írt azóta se semmit. Hívtam telefonon, de nagyon fagyos volt a hangja, régebben mindig sokat beszélt, most csak tőmondatokba válaszolt. Szerintetek pár hét múlva jobb belátásra fog térni és olyan lesz mint korábban? Vagy most tényleg kiiktatott az életéből? 41/F

2021. aug. 30. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Attól is függ, hogy min veszekedtetek, mik hangzottak el. Bocsánatkérés jól jöhet.
2021. aug. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő valószínűleg csak többet akart tőled..közölted vele hogy te nem akarsz kapcsolatot ezért offos lettél neki..
2021. aug. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Megvte mondtad neki hogy hagyjon béken.. ne csodálkozz ha béken hagy
2021. aug. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen ennyi eszed van? Én fel sem venném többet a telefont annak, aki ilyet mond.
2021. aug. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondtad neki, hogy nem akarsz kapcsolatot és hagyjon békén. Szerintem ez elég egyértelmű. Most mit akarsz mégis? Akarsz vele kapcsolatot vagy csak a figyelmére vágysz, de össze nem jönnél vele?

Tisztázd le magadban, hogy mit akarsz és legyél vele őszinte.

2021. aug. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd máskor meggondolod/átgondolod előbb, hogy mit beszélsz.
2021. aug. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"mondtam neki hogy hagyjon békén"

És békén hagyott, micsoda váratlan fordulat.

2021. aug. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg többet szeretett volna, így nyilván visszavonult.


Egyébként nem teljesen értem a pasikat. Imádják, ha a nők körbeugrálják őket és rajonganak értük, sőt, a férfiak ennek fényében adják is alájuk a lovat.


Amikor a nő felbátorodik és lépne, akkor le van pattintva és a pasik nem vágják, hogy miért.

2021. aug. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A jelek arra utalnak, hogy ez a ember nagyon is komolyan vett téged addig a pillanatig, amíg azt nem mondtad neki, hogy hanyagold. Most is komolyan veszi, amit mondtál, - nem kell csodálkoznod. A tanulsága az esetnek, hogy - még ha ritkák is, mint a fehér holló, - igenis léteznek még olyan emberek, akik nem felületesen kezelik a kapcsolataikat - és éppen ezért nagyon alaposan érdemes meggondolni, hogy kinek, miről, mikor, hogyan nyilvánulsz meg, mit mondasz.

Ezt a kapcsolatot végérvényesen elrontottad.

Kemény leckét kaptál, amelyből érdemes levonnod a szükséges következtetéseket, ha nem akarsz belefutni még egy ilyenbe.

Az igazi problémát abban vélem látni, hogy tízezrelékekben mérhető az esélye annak, hogy találsz még egy ilyen embert a hátralévő életedben!

2021. aug. 31. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
9#-korrekció: (1. mondat) "hanyagold" helyett "hanyagoljon" értendő. Elnézést!
2021. aug. 31. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!