Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? ( A többi lent )

Mit tegyek? ( A többi lent )

Figyelt kérdés
Szóval most kezdtem új sulit és 2 barátommal egy osztályba is kerültünk, a fiú haveromnak már van pár haverja, és a barátnőmnek is de nekem valahogy nem ment eddig a barátkozás, a barátnőmnek már van 2 új barátnője akikkel folyton együtt lóg én viszont nem merek hozzájuk odamenni mert félek hogy nem vagyok nekik szimpatikus vagy hogy nem tetszene nekik hogy odamegyek, kicsit kétségbe estem hiszen van egy másik lány csoport de ő velük se barátkoztam össze és most félek hogy nem lesznek barátaim, tudom hogy még csak 3 nap telt el, de van egy unokanővérem aki már 11.-es és nincsenek nagyon barátai nem szeretnék olyan lenni mint ő, szerintetek menjek oda hozzájuk, mármint a barátnőmékhez, és ha pedig odamegyek mit mondjak?

2021. szept. 5. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Aki 11.-es és nincsenek barátai, az a legtöbb esetben nem is akar, azért nincs. Nekem is csak 1-2 ember volt mindig a suliban akivel elvoltam. Ha ők nem jöttek be vagy betegek voltak, akkor egyedül voltam, és nem is vágytam más társaságára. Ha te vágysz erre, akkor kezdj el ismerkedni, beszélgetni másokkal.

Vagy ha ezt így nem mered, akkor beszélgess többet a barátnőddel, és majd mellette megismered a többieket.

2021. szept. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előttem szóval. Gimiben senkivel sem voltam rosszban; de senkit nem tudnék őszinte barátomnak nevezni. Nem is sokat beszélgettem ott senkivel. De ez rajtam múlt. Én voltam zárkózott és valahogy nem is vágytam akárki társaságára. Most egyetemista vagyok és őszintén szólva itt is egy lány van akivel jóban vagyok. Ha ő nincs akkor vagyok inkább egyedül.
2021. szept. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"én viszont nem merek hozzájuk odamenni mert félek hogy nem vagyok nekik szimpatikus"

Hát ha nem leszel, akkor nem leszel - ugyanott tartasz mint most: nem lesznek barátaid. De honnan gondolod, hogy nem leszel a z? Barátkozás nélkül nehéz barátokat szerezni. Azért nem keresel barátokat, mert félsz, hogy nem lesztek barátok...

2021. szept. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!