Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már olyan neketek hogy...

Volt már olyan neketek hogy miatatok sírt egy ember? Pl : orrba vágtad véletlenűl vagy átesett rajtad Ha igen mit éreztetek?

Figyelt kérdés
2021. szept. 10. 18:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Volt egy nő akivel sokat beszélgettünk flörtöltünk, de csak átmenetileg, pár hónapig melóztunk egy helyen, és a vége felé már nem emlékszem mit mondtam, de a lényege az volt, hogy sosem lesz köztünk komoly kapcsolat, és mikor elköszöntünk nem szólt hozzám meg láttam hogy vörös az arca, és szipogott. Gondolom nagyon rosszul esett neki, és megkönnyezte... amúgy sem volt boldog a családjával szóval ez még egy szíven ütés lehetett.


Nem igazán emlékszem mit éreztem, nem akartam szomorúnak látni szóval próbáltam felvidítani, de a magam boldogságát tartottam szem előtt akkor is(igen önző vagyok). Az élet ilyen, néha fájdalmat okozunk másoknak, vagy okoznak nekünk, de szerintem fontos hogy megfelelően tudjuk kezelni az ilyen tapasztalatokat.

2021. szept. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!