Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tartja néhány ember...

Miért tartja néhány ember cikinek, ha "véletlenül" egy régebbi képet lájkol?

Figyelt kérdés
Oké, ugyebár ebből kiderül, hogy megnézte az illető régebbi képeit. És? Az mért baj? Pláne, ha most jelölte be: most lett lehetősége megnézni.
2016. márc. 26. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én biztos nagyon kellemetlenül érezném magam, mert így az illető (főleg, ha fiú) arra is gondolhat, hogy naponta többször is megnézem a képeit.

Igazából más hátrányát nem látom.

De az biztos, hogy veszettül éghet tőle az ember feje, ha az, akinek a képe "tetszikelve" lett, rosszul reagál.

2016. márc. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezt értem, de szerintem aki erre asszociál, az buta.


Jó, bizonyos esetben fura. De pl. ha megosztom egy fotómat, és az adott fényképalbumban van, akkor feltételezem, hogy az új megosztásom hatására pörgette végig több ember a fotóalbumomat, és lájkolta, amit eddig nem látott. Vagy ha valakivel jobban összebarátkozunk, talán tényleg alaposabban megnézem, mint előtte.

2016. márc. 28. 13:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, ez igaz.

Valójában én meg arra gondoltam, hogy esetleg egy introvertált személynek rizikósabb a dolog, míg egy extravertáltnak kevésbé.

Persze, nyilván vannak kivételek, és az is lehet, hogy hibás a feltevésem, de ezt így gondolom.

És az, hogy valaki arra asszociál, valóban elég érdekes.

Az illető tényleg vagy buta, vagy baj van az egojával.

2016. ápr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Miért gondolod, hogy egy introvertáltnak nehezebb? Gondolom, nem vonják kérdőre utána, hogy mért csinálta.
2016. ápr. 3. 23:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Talán, mert ugye egy intro nem egy nagy társasági lény, illetve az olyan egyszerű dolgok, amik egy extronak nem jelentenek kihívást, próba elé állítják. Gondolok itt például egy egyszerű időpont egyeztetésére telefonon, vagy ehhez hasonlók.

Illetve, egy extro ismerősöm ezt egy kissebb huza-vona után megteszi, míg én, a megtestesült intro, egymilliószor végiggondolok minden lehetséges kimenetelt.

2016. ápr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Először is, az introvertált szerintem nem azt jelenti, hogy fél másoktól. Másodszor meg a felsorolt esetek hogy kapcsolódnak a facebookhoz? Nem fogják felelősségre vonni a lájkolásért.
2016. ápr. 5. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!