Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » !Volt barátnőm letiltott a...

!Volt barátnőm letiltott a facebokròl,pár nap után feloldotta.Én visszajelöltem mert meg szerettem volna beszélni vele dolgokat.De az jelent meg nálam utána hogy lehetőségek megtekintése.Ez azt jelenti hogy nem akar már az ismim lenni?

Figyelt kérdés
2021. szept. 13. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt.
2021. szept. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. szept. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Igen pontosan. Beszéld meg a barátaiddal, a kislány helyett. Írogatásnak ugysincs értelme.
2021. szept. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Nem hinném hogy a barátaimmal kéne megbeszélni a problémánkat.Ez csak kettőnkre tartozik.Azért köszönöm.Csak nem értem miért oldotta fel akkor a tiltást!🤔
2021. szept. 13. 13:26
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Aki olyan annak megvan a telefonszáma, fel lehet hívni. Amúgy ha feloldott úgy is tudsz írni a másnak is, hogy nem az ismerősöd.
2021. szept. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A mesengeren tiltva vagyok
2021. szept. 13. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!