Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik legjobb barátnőmet most...

Egyik legjobb barátnőmet most vitték kórházba, ugye nem lesz semmi baja, tudnátok mondani pár biztató szót?

Figyelt kérdés
Sok darázs csípte meg egyszerre, szép lassan mindene elfehéredett majd összesett kb negyed óra után. Tudtommal nem allergiás rá, de ebben nem vagyok biztos. Ugye nem lesz komolyabb baja?? Amikor elvitték a mentők annyit mondtak hogy valószínűleg egy napig bent tartják majd, de nehéz előre megmondani. Eléggé félek, ugye nem lesz nagy gond?
2021. szept. 14. 18:50
 1/5 Emma6 ***** válasza:
21%
Nyugodj meg nem lesz semmi baja. Egy darázs nem gyilkos. Először is nyugodj meg. Légy pozitív, nyugodt.
2021. szept. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

#1


Éppenséggel, ha allergiás rá, akkor lehet az. A nagybátyám így halt meg. De ő már idős volt, 80 felé járt.

Egy fiatal jó eséllyel megússza, és ha beadták neki az ellenanyagot, akkor órák alatt rendbe jön.

2021. szept. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hány órakor vitték be?


Hogy van most a barátnőd? Mit tudsz róla, mit mondtak azóta az orvosok?

2021. szept. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jobban van, megkapta a telefonját és fel tudott hívni. Már egész jól érzi magát, még infúzión van és bent tartják 1-2 napra, de rendbe fog jönni. Köszi mindenkinek!:)
2021. szept. 14. 22:43
 5/5 Emma6 ***** válasza:
100%
De jó!☺ Tudtam, hogy jobban lesz.1vagyok
2021. szept. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!