Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan oldalt ahol elsősorb...

Van olyan oldalt ahol elsősorban barátkozni lehet és nem társat keresni?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok és sajnos nem sok barátom van, viszont szívesen beszélgetnék vagy ismernék meg új embereket. Alapvetően introvertált vagyok, úgyhogy a szórakozóhelyek nem igazán az én világom. Viszont szívesen ülök be egy sörre, fedezek fel új kávézókat, éttermeket vagy különleges pékségeket. Művészeti beállítottságú vagyok, szívesen járok múzeumba, kiállításokra, de azt is inkább társaságban. Színházba is nagyon szívesen mennék, mert nagyon régen voltam, viszont egyedül az sem az igazi. Szeretem a történelmet, a különböző kultúrákat és nyelveket. Különösen a távol-kelet érdekel, főként a japán kultúra. Mostanában pedig a régi filmművészetre kezdtem rákattanni.

Tudtok olyan oldalt/fórumot ahol ilyesmi érdeklődésű emberekkel lehet barátkozni?

Köszönöm a válaszokat előre is!



2021. szept. 14. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hová valósi vagy, ha nem titok?? :)
2021. szept. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok.
2021. szept. 15. 00:19
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Anotalk.hu-n ha szerencsed van, akkor kifoghatsz 1-1 normalisabb embert:)
2021. szept. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Pont most írtam ki én is egy hasonlót. Nekem régen volt aplikációm, de sajnos nem nagyon használt. Néha felnézek anotalkra is, de sajnos nem az igazi számomra.

Én inkább offline próbálkoztam, pl a Jövőt Építők Generációjánál, de elég nyögvenyelős. 1 éve vagyok tag, de igazi barátot még nem sikerült kihalásznom.

Bár ez nem igazi segítség, de lehet megpróbálhatnád őket, hátha. Aztán ha elég sokat és sokan panaszkodunk, talán egyszer csak lesz erre is egy app :-)

Kitartás.

U.i.: Ha tudsz angolul, akkor megpróbálhatnád a Bottle-t is. Jókat hallottam róla, de még nem próbáltam, annyira nem jó az angolom :-(

2021. szept. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nagyon hasonlók vagyunk, megegyező korral és én is Budapesten élek :)

Nyugodtan írj rám, ha van kedved beszélgetni :)

2021. szept. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mai napig a hobbi a legjobb, ott érdek nélkül jönnek össze az emberek. Kerékpár, kemence, macska, vízitúra, stb. Na jó bunkókj ott lehetnek :)
2021. szept. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!