Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jó ötlet lenne, ha elkezdenék...

Jó ötlet lenne, ha elkezdenék Thai Boxolni egyrészt mert érdekel a sport, masrészről pedig azért mert szeretném bővíteni a haveri körömet?

Figyelt kérdés

Nincsen sok haverom, akik vannak, azokkal már 5-6 éve jóba vagyunk, inkább már barátnak mondanám őket, viszont nem azok az eljárunk találkozni társaság, havi 1x jó ha találkozunk, és úgy érzem mostanában, hogy egyedül vagyok, annyiból áll az életem, hogy reggel elmegyek dolgozni, aztán hazajövök.


Már hosszabb ideje gondolkoztam azon, hogy elkezdeném a Thai Boxot, mert érdekel a küzdősport világa, és még 6-7 éve karatéztam 4 évig, és gondoltam ha rendszeresen eljárnék, akkor lehet, hogy bővülne az ismerőseim száma is, akik közül esetleg valakivel össze is tudnék haverkodni.


2021. szept. 18. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó lenne, hajrá!
2021. szept. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Probalj ki mindent.

N

2021. szept. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!