Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek utanoztak?

Szerintetek utanoztak?

Figyelt kérdés
Volt 3 barátnőm, akikkel rendszeresen beszélgettem, szerettem velük beszélni, jó volt veluk hulyulni stb.. mondjuk úgy elvoltam veluk, eleinte sose barátkoztam vagy beszélgettem ezzekkel a lanyokkal, eszembe se juttot volna, pont veluk baratkozni, és minnél tobbet beszeltem veluk kezdtem észrevenni hogy utánoznak, hirtelen ugyanaz volt a kedvenc zenejuk mint nekem, hirtelen ugyanaz lett az ideáljuk mint nekem, hirtelen ugyanugy akkartak beszélni, öltözködni mint én..
2021. szept. 19. 13:04
 1/3 A kérdező kommentje:
És megszakítotam veluk a kapcsolatot, most inkább vagyok 1 barat nelkul, mint hogy olyan baratokkal akik utánoznak, amúgy fogalmam sincs miert utanoztak, kb 5 hónapig beszéltem velük, és az utolso hónapba, jottek rá, hogy ők most utánozni fognak engem, nekem, szőke kekszemu az ideálom, nekik mindigis a barna bőrű, barna haju, barna szemű fiúk jottek be, nekem mindig mondták, hogy "fúj szoke" "nekik sose kellene szoke" "meg nem jók a szokek" meg stb.. tehát, megse fordult volna a fejukbe, hogy szoke kek szemuvel járjanak vagy ilyenek, kb 1 hónapja nem beszelek veluk, és mind 2 lánynak, szoke kekszemu barátja van.. lehet nem utánoztak.. es csak nekem jott le úgy, de szerintem ez tobb mint sok... ilyet egy ember veletlen nem csinál, hogy hirtelen mindenbe olyanok lettek mint én..
2021. szept. 19. 13:09
 2/3 A kérdező kommentje:
Az első hónapba megse fordult a fejukbe, hogy engem utánozzanak, sose akkartak olyan lenni mint én, még véletlen se, nem hogy szoke kek szemű fiú, azt márra mindbe olyanok lettek mint én,
2021. szept. 19. 13:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Túlgondolod, menj aludni inkább.
2021. okt. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!