Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőmet kihasznál...

A legjobb barátnőmet kihasználták szexuálisan, amibe én vittem bele, rettenetesen bűntudatom van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerelmes volt egy 19 éves srácba, akivel össze is hoztam, nagyon boldog volt a barátnőm mert ő szerelmes volt de a srác csak kanos :(

Mindig sír,mert csak arra kellett, neki ez az első volt, és nagyon nagy bűntudatot érzek legbelül, ami megfojt, mit tegyek? :(



2021. szept. 21. 13:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
9-es! Muszáj volt idővel így felfogni, bár hozzá kell tenni csak olyannal jöttem össze, akivel kölcsönös volt a szimpátia, akárkivel azért nem. Az első pasi is "szerelem" volt, akartam őt, ő is akart, persze másképp, de végül is benne volt szex is, ami ha azt nézzük megtörtént. Persze akkor fájt, de az idő segített feldolgozni, illetve filozófiát váltani. Egyetemen nagyobb kanállal ettem az életet, nem voltam ágybetét, de akit kiszemeltem, azzal tényleg volt valami, általában pár hónapos kapcsolatok. Nő létemre skalpvadász voltam, de aztán 1-2 év után kinőttem belőle.
2021. szept. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
27%
Micsoda problémák...
2021. szept. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!