Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mitől hirtelen bunkó?

Mitől hirtelen bunkó?

Figyelt kérdés

Negyedéves vagyok az egyetemen.

Még talán elsőéves voltam amikor megismerkedtem az egyik barátnőmön keresztül egy lánnyal. Szimpatikus volt, tök jól kijöttünk, bírtam. Mint havert.


Aztán amikor ez a csaj egyetemre ment, oda jött tanulni ahol én is tanulok tehát az alattam lévő évfolyamba jár. Amikor neki volt gólyatábora akkor én is ott voltam, akkor is megkerestem, mi a helyzet beszéltünk.


Aztán egyszer észrevettem hogy kikövetett instagramon de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, nem igazán érdekel az ilyesmi.


Ami viszont jobban zavar (mert nem tudom az okát, nem bámtottam meg meg semmi) az az, hogy egy ideje már van olyan erzésem hogy már nem bír. De eleinte tök jól kijöttünk


Mintha az egyetemen tisztára megváltozott volna. Nemrég összefutottunk, köszöntünk, de szinte rögtön elfordult, teljesen ignorált. Bunkón viselkedett. Az a barátnőm is ott volt akin keresztül megismertem, neki is ez volt a benyomása.


Nem voltunk sose nagyon közeli barátok, inkább csak haverok, de nagyon zavar hogy totál átfordult a viselkedése. Néhány éve még annyira rendes volt, most meg nagyképű és bunkó.


Tudom, hogy őt kéne megkérdeznem, de nem tudom hogy érdemes-e ezzel foglalkoznom mivel nem voltunk ennyire közeli barátok. Csak utálom ha nem tudom valakinek miert változik meg ennyire a viselkedése.


Volt valakivel hasonló? Barmelyik oldalról? Mi volt az oka?


Érdemes egyáltalán megkérdeznem hogy mi baja van?



2021. szept. 23. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes foglalkozni vele, sok embernél előfordul, hogy az egyetemre kerüléskor megváltozik rossz irányba. És ezt most nem bántásnak számon senki felé és általánosítani se akarok. De nekem 2 olyan közeli barátnőm is volt akikkel mára nem tartom a kapcsolatot mert amint elkezdték az egyetemet bunkón viselkedtek, olyan társasággal barátkoztak akik a "mi egyetemisták vagyunk tehát felsőbb rendűek" elvet vallották. Ha valaki nem volt cicababa azonnal ignorálták. Én megszakítottam velük a kapcsolatot mert undorodtam ettől a viselkedéstől.Viszont van más egyetemista barátom aki meg full normális maradt. Én azt vettem észre hogy a középsuliból való kikerülés valakire negatívan valakire pozitívan hat. Legalábbis az én környezetemben ezt figyeltem meg.
2021. szept. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Na látom nem sikerült a címet leírnom:D

Mitől lett hirtelen bunkó?

2021. szept. 23. 09:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2. Nem baj, így is értettem 😄.
2021. szept. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igazad lehet.

Én azert is imádom első perctől kezdve az egyetemet, mert nalunk mindenki nagyon normális volt. Sosem az számított igazán hogy nézel ki, milyen telefonod van. Ez egy érettebb közeg. Itt inkább az embert nézték es hogy jófej vagy-e.

Aztán persze ahogy változtak az emberek, úgy ez is változott kicsit.

Szóval nekem inkább pozitív tapasztalataim vannak.


Nala is azt látom hogy jobban megtalálta önmagát. De ez jelent rögtön bunkóságot is ugye.

2021. szept. 23. 09:32
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Kicsit olyan ez mikor a gyerekek középiskolába kerülnek általánosból, elhiszik, hogy ők a nagylányok aztán idővel ez lappad, szerintem itt ugyan ez történt.
2021. szept. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne kérdezz tőle semmit, hanem te is kerüld, akkor majd észreveszi magát, és közeledni fog. De ha nem, az sem baj. Te mindenesetre kerüld.
2021. szept. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 hát ezek után én már nem megyek oda hozzá meg semmi. Ha látom köszönni fogok, de ennyi.
2021. szept. 24. 10:53
 8/9 Senior Séf ***** válasza:
48%
Beköetett az istán, te meg nem foglalkoztál vele. Manapság a fiatalok a neten élik az életüket, és ha te nem akarsz benne részt venni, azt úgy értékeli, hogy nem érdekel téged.
2021. szept. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem. Anno bekövettük egymást. Nem tudom ki kezdeményezte de mindegy.


Aztán láttam hogy ő kikövetett engem, én a mai napig is követem.


De őszintén nem hiszem hogy ennek nagy jelentősége van:D

2021. szept. 24. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!