Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az összes barátom iránt érzek...

Az összes barátom iránt érzek valamit?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre magamon, hogy ha valakit elkezdek mélyebben megkedvelni, automatikusan vonzodni kezdek hozzá. Lehet az illető (sokkal) idősebb, vagy akár szemmel láthatóan csúnya, fiú/lány, nem számít, mintha nem tudnék mélyen megszeretni valakit vonzódás nélkül, és mintha nem tudnék senkihez vonzodni, akit nem kedvelek. Csók, osszebujas, hosszas olelkezesek... Ezekre mind elkezdek vagyakozni és nem egy barátom van akivel átléptük a barátság határait. Nekem az, hogy találkozhatunk, elvagyunk vagy akár még az alap bizalom is megvan, nem sokat jelent. Azokhoz az emberekhez, akik fontosak nekem, akik a barátaim, kivétel nélkül vonzodom. Számomra a barátok nem taszitoak, úgy vagyok vele, hogy akit igazán szeretek, attól nem undorodom és nem akarok távolságot tartani, éppenhogy azt szeretném, hogy megoleljen, megpusziljon, megcsókoljon... Azt érzem, így tudom kifejezni a szeretetem, és a formalitasok csak gatolnak.

2021. szept. 30. 10:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Erre így nem lehet válaszolni, míg nem tudjuk, hogy milyen nemű vagy és milyen neműek a barátaid?

Lehet, hogy latens homoszexuális, vagy biszexuális vagy, ... ki tudja?

Minden esetre furcsa, mert a baráti barátaimmal - nők, férfiak vegyesen - nem vágyom csókolózni és normális embereknél is így tapasztalom.

2021. szept. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Pszichológust mondanék, ha nálad csak a szexualitás jelent érzelmet, egyebet nem ismersz!
2021. szept. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szakember szerintem is, mezei figura erre nem fog tudni segítő választ adni. Az biztos hogy nem az a barátság amit te érzel, te valami egészen másban vagy.
2021. szept. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kettes, pont fordítva érzem! Ha szeretni kezdek, előjön a szexualitás is.
2021. szept. 30. 11:02
 5/14 anonim ***** válasza:
42%

Beteg vagy!

Olyan előfordul, hogy barátságból szerelem lesz, vagy szerelemből barátság, de hogy valaki kortól, nemtől, küllemtől függetlenül mindenkivel váladékcserében tudjon gondolkodni barátság címén, az nem kicsit beteges.

2021. szept. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Már megbocsáss, de jól értem, hogy felnőtt nőként ha megkedveled az közvetlen főnöködet, aki férfi, meg a főosztályvezetődet, aki nő, akkor mind a kettővel szexelni is szeretnél?
2021. szept. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, előbbivel már meg is történt 😳😁
2021. szept. 30. 11:11
 8/14 anonim ***** válasza:
41%
Apáddal, anyáddal, nagyanyáddal, nagyapáddal, testvéreddel nem akarsz véletlenül smacizni?
2021. szept. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túl jóban a családommal sajnos.
2021. szept. 30. 11:15
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

#9

Erre nem ez lett volna a jó válasz, de mindegy!

Egyre betegebb ez az oldal.

2021. szept. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!