Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tartózkodik tőlem?

Tartózkodik tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a nagyobb baráti körünkben, akikkel 4 éve ismerjük egymást. Lassan 1 éve ezzel a fiúval egy bulis este után közel kerültünk egymáshoz. Semmi komoly, puszik, ölelések, összebújás, bókok. Viszont éreztem, hogy ez már több, mint baráti. Ezután kb. 3 hétig még írigattunk cseppet sem baráti hangnemben. Ez egy idő után vegetért. Az utóbbi időben annyira szoros a kapcsolatunk nem volt (a suli bezárás miatt még az előző tanévben), viszont most újra együtt vagyunk nap mint nap és kifejezetten távolsagtartó, hideg és úgy tesz, mintha semmi sem történt volna. Nem tudom számít e, de én abban az a időben amikor vele kerültem közelebbi kapcsolatba, amit fentebb írtam, szakítottam a barátommal előtte, majd mikor ez a fiú többé nem keresett, kibékültem az exemmel és az egyik barátnőmtől kérdezte, hogy hogyhogy kibékültem vele. 19/L

2021. okt. 6. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

te is mennyire vagy korrekt?

ezzel a gyerekkel nem jött össze, egyből kibékültél az exeddel.

kapcsolatfüggő vagy?

persze, h. nem közeledik, mert látja, h. ugrálsz és labilis vagy.

2021. okt. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Mi a kérdés? Nyilvánvalóan távolságtartó, hát leírod, hogy úgy viselkedik :D
2021. okt. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jogos, akkor legyen az a kérdés, hogy miért tartózkodik tőlem?
2021. okt. 6. 22:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehetőségek, nem tudom, válassz:

1. többet akart, de kihűlt az egész, úgyhogy inkább hagyta

2. tényleg nem jelentett neki semmit, lehet azt hitte, te akarsz tőle valamit, miközben nem volt kölcsönös

Gyanítom neki ez a kis flörtölgetés kellemetlen emlék, emiatt lehet távolságtartó, és ráadásul visszamentél exedhez, szóval duplán off.

2021. okt. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert kibékültél az exeddel.
2021. okt. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy újból összejöttél vele.
2021. okt. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menjetek el buliba, lehet megint összejön valami.
2021. okt. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A rövid válasz,igen.Hosszabban,ha fordítva lenne,akkor te is ezt tennéd!Vagyis,adva van egy kapcsolattal nem rendelkező fiú. Annyira jól mennek a dolgok,hogy a végén,még akár házasság is lehet.Majd némi kényszerű szünet után,érzékelnéd,hogy nem veled,hanem az exével képzeli el a jövőt.Egyetlen,normális reakció,hogy minimálisra csökkenteni a kommunikációt.
2021. okt. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!