Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az a bajom hogy kezdem elveszí...

Az a bajom hogy kezdem elveszíteni a haverjaimat és barátaimat. Ez nem első eset erre, mert akkor szokott ez történni amikor egy osztálytársam újra a közösségben tartózkodik. Mit tegyek hogy ennek vége legyen vagy hogy mérséklődjön?

Figyelt kérdés
(Olyan mint ha az egész osztályt sőt az iskola nagy részét erősen befolyásolni tudná és ilyenkor történek a gondok.) Mit tegyek hogy ennek vége legyen vagy hogy mérséklődjön?
2015. máj. 9. 20:54
 1/2 anonim válasza:
Erre egy nagyon jó módszer az, ha megpróbálsz kitűnni a többiek közül. próbálj ,,villogni" azzal amiben nagyon jó vagy, így majd sokan odafigyelnek rád, tisztelni fognak.(Ügyelj a helyesírásodra!)
2015. máj. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bodnar edit ***** válasza:
Elmesélek neked egy történetet, ami velem történt meg, amikor középiskolába kerültem. Mindig csendes félrehúzódó személy voltam ami melegágya volt annak, hogy célpont legyek! Beszólások, nevetgélések, szóbeszéd, buktatások lábbal, stb. Már ott tartottam, nem akartam iskolába járni! Aztán az unokatesóm megkérdezte, mi bajod! Elmeséltem! Csak ennyi? Mondta. Nos ugorj az asztal tetejére és kérdezd meg tőle mit akarsz tőlem! Persze megijedtem a lehetőségtől, de mivel a bántás nem maradt annyiban,az egyik szünetben odafordultam kínzómhoz, aki egyben az osztály szószólója is volt és azt mondtam idegesen neki! Na idefigyelj, lehet hogy te vagy most az osztály közepe, de nem érdekel! Mit akarsz tőlem, de némán nézett rám! Nem számított az ellenállásra! Tudd meg, mire év vége lesz, mi leszünk a legjobb barátnők! Gondolhatod, mindenkinek leesett az álla. Többet nem szívózott, egyre jobban megismertük egymást, sőt egyszer őt is és másokat is elhívtam hozzánk, sült krumplit enni! Aztán egyre jobban figyeltek rám, megszokták, nekem mindig van cigim, papírzsepim, stb. Mivel varrónőnek tanultunk, ha bő szárú nadrágban mentem, mert előző nap azt varrtam magamnak, el voltak ámulva, és mindenki engem követett! Év végére én lettem az osztály közepe, a lány legjobb barátnője! Nos láthatod, semmi sem reménytelen. Persze idő kell hozzá, és a megfelelő pillanat! Ne hagyd magad! Hajrá!!
2018. szept. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!